X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Legionowo: wybuch gazu w garażu. Nie żyje jedna osoba

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 21:46
Jedna osoba zginęła w wyniku wybuchu gazu w Legionowie pod Warszawą.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Grzegorz Czapski/Shutterstock

policja 1200.jpg
"Zginął na służbie zabity przez bandytę. Cześć Jego Pamięci". Prezydent o śmierci policjanta w Raciborzu

Młodszy brygadier Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że po 19.00 wpłynęło zgłoszenie o wybuchu w ciągu garaży. Trzy z nich zostały zniszczone.

- Powstał niewielki pożar, który został szybko zlokalizowany. W czasie przeszukania natrafiliśmy na osobę poszkodowaną, jednak obecne na miejscu pogotowie stwierdziło zgon tego mężczyzny - powiedział młodszy brygadier Łukasz Szulborski.

Posłuchaj
00:18 straż.mp3 Młodszy brygadier Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że do eksplozji doszło w ciągu garaży. (IAR)

 

W tej chwili gruzowisko nadal jest przeszukiwane, a na miejscu pracuje pięć zastępów straży pożarnej oraz służby medyczne i policja. Akcja poszukiwawcza ma potrwać kilka godzin.

nt

Czytaj także

Wybuch w mieszkaniu w Warszawie. To mogła być eksplozja hulajnogi elektrycznej

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2020 15:48
W jednym z mieszkań na ulicy Kłobuckiej w Warszawie doszło do wybuchu, w wyniku którego hospitalizowana została trójka osób: kobieta i dwoje dzieci. Jak dowiedziała się PAP, rozważaną przyczyną wypadku jest eksplozja podłączonej do akumulatora elektrycznej hulajnogi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Runął dach domu na Podlasiu. Strażacy zakończyli przeszukiwać gruzowisko

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2021 18:30
Po przeszukaniu gruzowiska domu w Kruszewie-Wypychach (Podlaskie) nie znaleziono więcej osób poszkodowanych - poinformowała w czwartek wieczorem podlaska straż pożarna. W wyniku zawalenia się domu do szpitala trafiły trzy osoby.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tragedia w Ligocie k. Bielska-Białej. W pożarze domu zginęła 73-latka

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 11:19
Ciało 73-letniej kobiety odnaleźli strażacy podczas gaszenia pożaru domu w Ligocie koło Bielska-Białej. Drugiej kobiecie udało się wyjść z budynku o własnych siłach - przekazała bielska policja.
rozwiń zwiń