X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent w liście do Związku Polaków na Białorusi: pragnę wyrazić moją solidarność

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2021 20:01
Prezydent Andrzej Duda wyraził solidarność z Polakami, którzy na Białorusi są prześladowani z powodów narodowościowych i politycznych. Andrzej Duda skierował list do członków Związku Polaków na Białorusi w związku ze Świętem Polonii i Polaków za Granicą.
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: Igor Smirnow / KPRP / prezydent.pl

Prezydent podkreślił w liście, że postawa członków związku "jest świadectwem jedności między Polakami i Białorusinami, którzy współtworzą suwerenną Białoruś". Dodał, że Polacy w Białorusi, będąc jej pełnoprawnymi obywatelami, przyczyniają się do jej rozwoju i pomyślności.

Czytaj także:
1200 premier.jpg
Premier na Litwie: wspieramy Ukrainę i Białorusinów w ich walce o demokrację i wolność

Czytaj także:

Integralna część społeczeństwa

Prezydent wskazał, że Polacy w Białorusi, będąc integralną częścią białoruskiego społeczeństwa, "mają prawo cieszyć się wolnością i dalej budować niepodległą i demokratyczną Białoruś, przyczyniając się do rozwijania bliskich relacji między naszymi państwami i narodami".

jbt

Czytaj także

Andrzej Duda rozmawiał ze Swiatłaną Cichanouską. Tematem m.in. polska mniejszość na Białorusi

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2021 13:00
- Rola OBWE, Rady Praw Człowieka ONZ oraz UE w kwestii przywrócenia przestrzegania praw człowieka na Białorusi i zaprzestania prześladowania polskiej mniejszości była tematem rozmowy prezydenta Andrzeja Dudy ze Swiatłaną Cichanouską - powiedział PAP prezydencki minister Krzysztof Szczerski.
rozwiń zwiń