X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Harmonogram powrotu dzieci do szkół. Szef MEiN przedstawił szczegóły

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2021 14:31
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek wyraził przekonanie, że powrót uczniów do szkół przyczyni się do pogłębienia wiedzy uczniów i do poprawy ich samopoczucia. Minister przypomniał na konferencji prasowej, że od 29 maja szkoły podstawowe i średnie mają zacząć pracę w trybie stacjonarnym.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Syda Productions
ulica pap 1200.jpg
Dr Michał Sutkowski: skala zakażeń koronawirusem zależy w 70-80 proc. od ludzkich zachowań

- Rok szkolny zakończy się 25 czerwca. Jesteśmy przekonani, że zakończenie roku szkolnego w trybie stacjonarnym po kilku bądź nawet kilkunastu tygodniach pobytu w szkole przyczyni się bardzo mocno do tego, że poprawi się zarówno wiedza, jak i w ogóle samopoczucie - powiedział minister Czarnek.

Posłuchaj
00:29 11049196_1.mp3 Szef MEiN o powrocie uczniów do szkół (IAR)

 

- Odbuduje się wspólnota wśród uczniów, ta więź pomiędzy uczniami w poszczególnych klasach, w poszczególnych oddziałach, w poszczególnych szkołach, ale też więź i kontakty pomiędzy uczniami i nauczycielami, za czym wszyscy zapewne tęsknili - dodał minister edukacji.

Czytaj także:

4 maja do nauki stacjonarnej wrócą uczniowie klas 1-3. Od 15 maja uczniowie klas 4-8 i szkół średnich będą uczyć się w trybie hybrydowym, a od 29 maja wszystkie szkoły mają wznowić pracę w trybie stacjonarnym.

dn

Czytaj także

Rekord zakażeń koronawirusem. Szef MEiN: powrót dzieci do szkół w kwietniu jest nadal realny

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2021 08:45
- Trzecia fala przebiega właśnie teraz, więc wszystko zależy od nas, od tego, czy będziemy na serio podchodzić do tego, co dzieje się na zewnątrz. Apeluję o zachowanie odpowiedzialności społecznej - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki. 
rozwiń zwiń