X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Strajk Kobiet zostanie uhonorowany Nagrodą Wrocławia. Skandaliczna decyzja radnych

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2021 07:57
Decyzją miejskich radnych, Strajk Kobiet otrzyma Nagrodę Wrocławia. Przyznawana jest ona z definicji osobom i instytucjom za całokształt ich pracy na rzecz miasta.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: PAP/Jakub Kaczmarczyk

protest strajk kobiet 1200.jpg
"Katedra i Uniwersytet". Kucharczyk: jednym z kontekstów jest napaść na Kościół tzw. Strajku Kobiet

Jak decyzję uzasadnia wiceprzewodniczący rady: "To najliczniejszy ruch kobiet w historii Polski, który narodził się we Wrocławiu w 2016 roku od czarnego poniedziałku, a fundacja strajku ma tu też swoją siedzibę".

Czytaj także:

Za przyznaniem Strajkowi Kobiet Nagrody Wrocławia opowiedziało się 19 z 37 głosujących radnych. Przeciw był cały klub PiS, ale też radni: Bohdan Aniszczyk, Jarosław Krauze, Mirosław Lach, Michał Piechel, Jerzy Józef Skoczylas i Edyta Skuła z Forum Jacka Sutryka Wrocław Wspólna Sprawa. Od głosu wstrzymała się trójka radnych (Tomasz Motyka z Forum, Dariusz Ślusarek z Nowoczesnej oraz Tadeusz Grabarek ze Współczesnego Wrocławia).

dn/opoka/kochamwroclaw.pl

Czytaj także

Bawer Aondo-Akaa skazany. Chodzi o antyaborcyjny baner

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2021 23:38
-  Czy pokazywanie prawdy o ludobójczej aborcji jest właściwe? Po zachowaniu sądów nie można tego stwierdzić. Absurd absurdem absurd pogania - mówi dr Bawer Aondo-Akaa, wolontariusz Fundacji Pro - Prawo do życia.
rozwiń zwiń