X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Posiedzenie Kolegium ds. Polityki Międzynarodowej z udziałem prezydenta. Jest termin

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2021 22:35
- We wtorek z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy odbędzie się posiedzenie Kolegium Prezydenta RP ds. Polityki Międzynarodowej na temat unijnego Funduszu Odbudowy, jego konsekwencji politycznych i gospodarczych - poinformował szef Biura Polityki Międzynarodowej Prezydenta RP Krzysztof Szczerski.
Andrzej Duda zainaugurował działalność Biura Polityki Międzynarodowej w Kancelarii Prezydenta
Andrzej Duda zainaugurował działalność Biura Polityki Międzynarodowej w Kancelarii PrezydentaFoto: twitter.com/@prezydentpl
Andrzej Duda Free prezydent pl-1200.jpg
Spychalski: prezydent omówi kwestię Funduszu Odbudowy z Kolegium ds. Polityki Międzynarodowej

Jak powiedział Szczerski, posiedzenie Kolegium odbędzie się we wtorek o godz. 16. Weźmie w nim udział prezydent Andrzej Duda.

Czytaj także:

Szczerski podkreślił, że posiedzenie poświęcone będzie tematowi unijnego Funduszu Odbudowy, jego konsekwencji politycznych i gospodarczych oraz przebiegu procesu ratyfikacji w różnych krajach Unii Europejskiej.

Prezydencki minister poinformował ponadto, że gośćmi Kolegium będą: minister ds. Unii Europejskiej Konrad Szymański oraz europoseł Zbigniew Kuźmiuk.

"To biuro polskiej racji stanu"

W połowie kwietnia prezydent Andrzej Duda zainaugurował działalność Biura Polityki Międzynarodowej w Kancelarii Prezydenta. Szefem Biura został Krzysztof Szczerski. Szczerski został również przewodniczącym powołanego tego dnia Kolegium Prezydenta RP ds. Polityki Międzynarodowej.

pb

Czytaj także

"Są na dobrym poziomie". Andrzej Duda podkreśla strategiczne znaczenie naszych stosunków z USA

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 02:00
- Relacje polsko-amerykańskie są na dobrym poziomie, dlatego, że mają charakter strategiczny. Amerykanie postrzegają nas jako dużego partnera - ocenił w rozmowie z portalem interia.pl prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Duda: relacje Polski z USA pozostają dobre, mają charakter strategiczny

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 09:21
Relacje polsko-amerykańskie są na dobrym poziomie, dlatego, że mają charakter strategiczny; Amerykanie postrzegają nas jako dużego partnera - ocenił w rozmowie z portalem interia.pl prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent Andrzej Duda: jedyną drogą do stabilności energetycznej jest teraz atom

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2021 10:01
Zapewnienie stabilnych źródeł dostaw i suwerenności energetycznej jest dla Polski sprawą absolutnie konieczną; jedyną drogą teraz jest atom - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda. Zaznaczył, że to rozwiązanie sprzyja ochronie klimatu, zapewniając przy tym stałość dostaw energii.
rozwiń zwiń