X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Większość wyborców PiS nie chce rozpadu Zjednoczonej Prawicy

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2021 08:01
44 proc. wyborców PiS nie chce rozpadu koalicji rządowej, 23 proc. jest na tak - wynika z badania zrealizowanego na zlecenie "Super Expressu". 33 proc. pytanych nie ma zdania.
Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości podczas podpisywania porozumienia koalicyjnego w 2020 roku; zdjęcie ilustracyjne
Jarosław Kaczyński, Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości podczas podpisywania porozumienia koalicyjnego w 2020 roku; zdjęcie ilustracyjneFoto: Forum/Jerzy Dudek

Instytut Badań Pollster, na zlecenie dziennika zapytał Polaków, czy Prawo i Sprawiedliwość powinno zerwać koalicję z Porozumieniem Jarosława Gowina i Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry.

forum-0428761624 (1).jpg
Spotkanie liderów Zjednoczonej Prawicy. Fogiel: liczymy na dalszą współpracę

15 proc. respondentów odpowiedziało, że zdecydowanie nie chce rozpadu, 29 proc., że raczej nie. Przeciwnego zdania było łącznie 23 proc., z czego 9 proc. wskazała, że jest zdecydowanie za, 14 proc. pytanych wskazało na "raczej tak", a 33 proc. odpowiedziało "nie wiem".

Gazeta podkreśliła, że są to wyniki tylko wśród wyborców PiS.

Zmęczenie narasta

- Fakt, że aż ponad 20 proc. badanych chciałoby zerwania takiej koalicji, pokazuje, że nasz elektorat jest zaniepokojony albo wręcz oburzony niektórymi działaniami naszych koalicjantów. Ziobro i Gowin powinni to przemyśleć. Zmęczenie narasta także wśród naszych wyborców - powiedział, cytowany w gazecie minister Łukasz Schreiber, przewodniczący Komitetu Stałego Rady Ministrów,

Sondaż przeprowadził Instytut Badań Pollster 20 kwietnia na reprezentatywnej próbie 1066 dorosłych Polaków.

st

Czytaj także

"Mniejsze partie Zjednoczonej Prawicy niewiele samodzielnie znaczą". Liziniewicz o nowym sondażu

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2021 08:28
- Porozumienie Jarosława Gowina nie weszłoby do Sejmu. Solidarna Polska przy sprzeciwie wobec PiS mogłaby urwać kilka procent. Kilka razy w swojej historii już próbowali - mówił w Polskim Radiu 24 Jacek Liziniewicz ("Gazeta Polska"). Gośćmi byli również Dariusz Grzędziński ("Wprost") i Miłosz Lodowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PiS na czele, Polska 2050 wiceliderem, KO na trzecim miejscu

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2021 16:43
Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w niedzielę, 18 kwietnia br., Prawo i Sprawiedliwość z koalicjantami ze Zjednoczonej Prawicy otrzymałoby 32,2 proc. poparcia, Polska 2050 - 17,3 proc., a KO uzyskałaby 17 proc. - wynika z najnowszego sondażu United Survey dla Wirtualnej Polski.
rozwiń zwiń