X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Kontynuacja spadkowego trendu nowych zakażeń". Minister zdrowia o sytuacji epidemicznej w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2021 21:31
"Poniedziałkowa liczba zleceń (na testy - red.), wynosząca 28 tys., wskazuje na kontynuację spadkowego trendu nowych zakażeń" - napisał Adam Niedzielski na Twitterze.
Poniedziałkowa liczba zleceń, wynosząca 28 tys., wskazuje na kontynuację spadkowego trendu nowych zakażeń - napisał Adam Niedzielski
"Poniedziałkowa liczba zleceń, wynosząca 28 tys., wskazuje na kontynuację spadkowego trendu nowych zakażeń" - napisał Adam NiedzielskiFoto: Dziurek / Shutterstock.com & Adam Niedzielski/Twitter

Minister zdrowia Adam Niedzielski napisał na Twitterze, że lekarze rodzinni z Podstawowej Opieki Zdrowotnej wystawili już ponad 3 miliony 700 tysięcy zleceń na testy na COVID-19.

"Poniedziałkowa liczba zleceń, wynosząca 28 tysięcy, wskazuje na kontynuację spadkowego trendu nowych zakażeń" - wskazał. 

Czytaj także:
szczepienia PAP 1200.jpg
W Polsce podano 9 milionów szczepionek przeciw COVID-19. Liczba ta stale rośnie

Czytaj również:

Wtorkowe dane MZ

Resort zdrowia poinformował we wtorek, że w ciągu doby przeprowadzono ponad 70 i pół tysiąca testów na obecność koronawirusa. Z nich prawie 36 tysięcy to były badania antygenowe.

Jak dotąd przebadano w naszym kraju ponad 13 milionów 300 osób.

Stwierdzono 9 246 zakażeń koronawirusem, zmarło 601 osób.

ms

Czytaj także

Minister zdrowia o walce z COVID-19: mamy za sobą szczyt trzeciej fali, także w szpitalach

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 08:11
- Od trzech dni mamy wyraźną i stałą tendencję do spadku hospitalizacji. Widać więc, że to apogeum, które mieliśmy ok. 2 tygodni temu, mamy już za sobą także w szpitalach - powiedział w Polskim Radiu 24 o aktualnej sytuacji walki z COVID-19 Adam Niedzielski, minister zdrowia.
rozwiń zwiń