X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: jeśli producenci wywiążą się z zobowiązań, do sierpnia zaszczepimy wszystkich chętnych

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 11:15
"Jesteśmy gotowi na to, by od 10 maja każdy obywatel powyżej 18 roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i zapisać się na szczepienie w jednym z ponad 7000 punktów szczepień w całym kraju" - napisał na Facebooku Mateusz Morawiecki.
Chcemy, aby do 10 maja każdy dorosły obywatel mógł otrzymać e-skierowanie i aby od tego dnia mógł zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19 - oświadczył premier
Chcemy, aby do 10 maja każdy dorosły obywatel mógł otrzymać e-skierowanie i aby od tego dnia mógł zapisać się na szczepienie przeciw COVID-19 - oświadczył premierFoto: PAP/Jerzy Muszyński & Mateusz Morawiecki/Facebook

"Jeżeli cały proces przebiegnie zgodnie z planem, producenci wywiążą się ze swoich zobowiązań, a Polacy wykażą odpowiedzialność - do sierpnia zostaną zaszczepieni wszyscy chętni w Polsce" - podkreślił Mateusz Morawiecki we wpisie na Facebooku, w którym podsumował ostatnie decyzje dotyczące szczepień.

Jesteśmy gotowi na to, by od 10 maja każdy obywatel powyżej 18 roku życia mógł otrzymać e-skierowanie i zapisać się na...

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

CZYTAJ RÓWNIEŻ
Mateusz Morawiecki KPRM free 1200.jpg
Premier: chcemy, żeby do 10 maja każdy dorosły obywatel otrzymał e-skierowanie na szczepienie

Wcześniej szef rządu mówił podczas konferencji prasowej, że z Narodowym Programem Szczepień rząd stara się być o krok przed dostawami szczepionek.

Przy okazji otwarcia punktu szczepień powszechnych w Legnicy Mateusz Morawiecki podkreślił, że to jest ten moment, w którym można przejść do kontrofensywy w walce z epidemią.

ms

Czytaj także

Harmonogram szczepień dla kolejnych roczników. Szef KPRM: przedstawimy go we wtorek

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 10:25
Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk zapowiedział, że do 10 maja wszyscy Polacy będą mieli wystawione e-skierowania na szczepienia przeciwko koronawirusowi. Jutro ma zostać zaprezentowany szczegółowy harmonogram rejestracji poszczególnych roczników.
rozwiń zwiń