X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Harmonogram szczepień dla kolejnych roczników. Szef KPRM: przedstawimy go we wtorek

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2021 10:25
Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk zapowiedział, że do 10 maja wszyscy Polacy będą mieli wystawione e-skierowania na szczepienia przeciwko koronawirusowi. Jutro ma zostać zaprezentowany szczegółowy harmonogram rejestracji poszczególnych roczników.
Michał Dworczyk
Michał DworczykFoto: Adam Guz/KPRM

Na konferencji prasowej w Legnicy w uruchomionym w poniedziałek punkcie szczepień powszechnych Michał Dworczyk podkreślił, że punkty tego rodzaju będą uruchamiane w całej Polsce.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
PAP Mateusz Morawiecki 1200.jpg
Premier: chcemy, żeby do 10 maja każdy dorosły obywatel otrzymał e-skierowanie na szczepienie

Powstanie ponad 600 punktów szczepień

- Będą miały bardzo dużą wydajność - na przykład dzięki temu punktowi prędkość szczepień w Legnicy wzrośnie ponad dwukrotnie - powiedział szef KPRM.

Podkreślił, że łącznie ma powstać ponad 600 podobnych punktów. - A więc do 6,7 tysiąca punktów szczepień, które już działają od kilku miesięcy, dołączy jeszcze ponad 600 punktów szczepień powszechnych - powiedział.

I zaznaczył, że "wszystko po to, żeby przyspieszyć program szczepień".


Posłuchaj
00:21 Michał Dworczyk o punktach szczepień powszechnych (IAR).mp3 Michał Dworczyk o punktach szczepień powszechnych (IAR)

 

Jutro szczegóły dot. harmonogramu szczepień

Minister zapewnił również, że "do 10 maja wszyscy Polacy do 18. roku życia będą mieli wystawione e-skierowania i będą mogli się już rejestrować na konkretne terminy szczepień".

- We wtorek przedstawimy szczegółowy harmonogram, kiedy poszczególne roczniki będą się mogły rejestrować - poinformował.

ms

Czytaj także

Tomasz Karauda: szczepienia w zakładach pracy wpłyną na przyspieszenie całego programu

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 20:48
- Rozszerzenie liczby miejsc, gdzie wykonuje się szczepienia, po pierwsze skupi mniej osób w danych lokalizacjach, a po drugie przyspieszy cały program szczepień - powiedział Tomasz Karauda z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Norberta Barlickiego w Łodzi.
rozwiń zwiń