X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pół roku Polskiego Radia Kierowców. Agnieszka Kamińska: daje kierowcom to, czego najbardziej potrzebują

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2021 02:36
Cyfrowe Polskie Radio Kierowców działa już pół roku. To nowatorski i jedyny w Polsce całodobowy program radiowy, który powstał w odpowiedzi na zainteresowanie słuchaczy tematyką motoryzacyjną i bezpieczeństwa na drogach. - Antena daje kierowcom to, czego najbardziej potrzebują - podkreśla prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska
Prezes Polskiego Radia Agnieszka KamińskaFoto: Polskie Radio

Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska podkreśla, że Polskie Radio Kierowców przez sześć miesięcy udowodniło, że to bardzo potrzebna antena.

- Inicjatywa uruchomienia tej anteny okazała się fantastycznym pomysłem z tego względu, że większość z nas jadąc samochodem słucha radia i bardzo się cieszę, że tylu kierowców sięga po Polskie Radio Kierowców - mówi Agnieszka Kamińska.

Posłuchaj
00:27 akprk1.mp3 Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o ofercie Polskiego Radia Kierowców (IAR)

Wiadomości i porady

Agnieszka Kamińska Prezes Polskiego Radia -V2-1200.jpg
"Wydarzenia w Dover pokazały jak potrzebna to antena". Agnieszka Kamińska o Polskim Radiu Kierowców

Prezes wskazuje, że antena daje kierowcom to, czego najbardziej potrzebują - czyli rzetelne informacje na temat tego, co dzieje się na drogach. Jak dodaje, w Polskim Radiu Kierowców co 15 minut można usłyszeć raporty drogowe, informacje o utrudnieniach, a także porady - jak dbać o swój samochód, jeździć bezpiecznie i ekologicznie.

Czytaj także:

Ponadto z okazji sześciu miesięcy działalności kierowcy usłyszą podcasty z nowelami kryminalnymi, które będzie można znaleźć na stronie anteny.

Posłuchaj
00:21 akprk2.mp3 Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o nocnych rozmowach z kierowcami na antenie Polskiego Radia Kierowców (IAR)

Agnieszka Kamińska przypomina, że anteny można słuchać także w nocy. - Nocne rozmowy prowadzących z kierowcami są już na antenie Polskiego Radia Kierowców - podkreśla.

1200_samochody_droga_shutterstock.jpg
Krzysztof Czabański o Polskim Radiu Kierowców: każdy, kto jeździ samochodem, potrzebuje dobrej informacji

Kontynuacja tradycji

Nazwa Polskie Radio Kierowców nawiązuje do tytułu audycji dla zmotoryzowanych, która od 4 lutego 1974 roku nadawana jest na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Posłuchaj
00:29 akprk3.mp3 Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o kontynuowaniu tradycji radia dla kierowców (IAR)

- Polskie Radio Kierowców jest pewnego rodzaju kontynuacją tego, co zapoczątkował Program 1. Dzięki kontynuacji tej wspaniałej tradycji Polskie Radio Kierowców trafia do rzeszy polskich słuchaczy, ale także mamy mnóstwo sygnałów od kierowców poruszających się po drogach za granicą, że ta antena odpowiada na ich potrzeby - podkreśla Agnieszka Kamińska.

Z myślą o kierowcach

korek droga stock 1200.jpg
Polskie Radio Kierowców. Prezenter: najważniejszy jest dla nas kontakt ze słuchaczami

Szefowa anteny Edyta Poźniak dodaje, że Polskie Radio Kierowców słuchane jest przez wszystkich użytkowników dróg: kierowców samochodów osobowych i ciężarowych, motocyklistów, rowerzystów i pieszych w Polsce i za granicą.

Posłuchaj
00:23 epo1.mp3 Szefowa Polskiego Radia Kierowców Edyta Poźniak o rosnącej popularności anteny (IAR)

Polskie Radio Kierowców to atrakcyjna ramówka, dynamiczna muzyka, znakomici dziennikarze motoryzacyjni, poradnictwo i raporty z dróg krajowych. Głównie z myślą o kierowcach zawodowych wiosenna ramówka anteny została rozszerzona o nocne rozmowy z udziałem słuchaczy i terapeutów. Od 23.00 do trzeciej nad ranem będą poruszane takie tematy dotyczące kierowców, jak stres, depresja czy samotność za kółkiem.

Posłuchaj
00:28 epo2.mp3 Szefowa Polskiego Radia Kierowców Edyta Poźniak o nowościach w ramówce (IAR)

Serwisy informacyjne i raporty Polskiego Radia Kierowców są przekazywane po polsku, angielsku, niemiecku i ukraińsku. Anteny można słuchać przez bezpłatną aplikację mobilną, stronę internetową oraz cyfrowe radio DAB+.

Posłuchaj
00:29 choro.mp3 Prowadzący Polskiego Radia Kierowców Konrad Choroszucha o interakcji ze słuchaczami (IAR)

fc

Czytaj także

Polskie Radio Kierowców podbija internet. "Jeden z najszybszych kanałów dotarcia"

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2021 07:58
W ciągu trzech miesięcy działania użytkownicy odwiedzili stronę internetową ponad 200 tysięcy razy, a specjalną aplikację pobrało ponad 21 tysięcy osób.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bezpieczna podróż z Polskim Radiem Kierowców. Informacje o trasie i edukacja użytkowników dróg

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2021 12:36
Polskie Radio Kierowców wpływa na poprawę bezpieczeństwa - oceniają przedstawiciele służb nadzorujących sytuację na drogach. Mijają trzy miesiące od inauguracji dziewiątej anteny Polskiego Radia.
rozwiń zwiń