X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Szkoły i przedszkola zamknięte do 18 kwietnia

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2021 08:11
Do 18 kwietnia zamknięte będą szkoły, przedszkola i żłobki. Przez najbliższy tydzień uczniowie nadal będą uczyć się zdalnie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Po piątkowym posiedzeniu Rady Gabinetowej prezydent Andrzej Duda powiedział, że poważnie brane jest pod uwagę uruchomienie szkół w systemie hybrydowym, w którym nauka odbywałaby się tydzień w szkole, a tydzień w domu - tak, by ograniczyć liczbę osób w placówkach. - Wydaje się to rozwiązaniem sensowniejszym niż dopuszczenie tylko najmłodszych do stałej nauki, a pozostawienie młodzieży w domach - mówił prezydent Andrzej Duda.

shutter free dziecko nauka zdalna 1200.jpg
Ograniczenie funkcjonowania szkół i przedszkoli. Opublikowano rozporządzenie

Posłuchaj
00:53 11012864_1.mp3 Po piątkowym posiedzeniu Rady Gabinetowej prezydent Andrzej Duda powiedział, że poważnie brane jest pod uwagę uruchomienie szkół w systemie hybrydowym - tydzień w szkole, a tydzień w domu. (IAR)

 

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek powiedział w Polskim Radiu 24, że jest przekonany, iż ten rok szkolny uczniowie dokończą w szkołach. Dopytywany przez dziennikarzy w sejmie minister mówił, że jeśli trzecia fala pandemii się ustabilizuje, to otwarcie szkół nastąpi jeszcze w tym miesiącu. - Mam nadzieję, że całe podstawówki wrócą w kwietniu. Jeśli oczywiście ta trzecia fala będzie tak postępowała, jak to tylko widać - dodał Przemysław Czarnek.

Czytaj także:

Bez zmian odbędą się egzaminy maturalne i ósmoklasisty. Resort edukacji chce też, by letnia sesja egzaminacyjna studentów odbyła się stacjonarnie.

st

Czytaj także

Powrót do szkół po świętach? Minister edukacji zdradził szczegóły

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 09:28
- Jeżeli uda się powstrzymać tę trzecią falę koronawirusa, a mam nadzieję, że tak będzie dzięki odpowiedzialności całego społeczeństwa - to rzeczywiście jest możliwy powrót do nauczania stacjonarnego w perspektywie poświątecznej, czyli perspektywie jakiegoś półtora miesiąca. Kwiecień jest realny - powiedział w TVP Info minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.
rozwiń zwiń