X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wielkopolskie: nielegalne wesele na ponad 80 osób. Interweniowała policja i sanepid

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 13:27
Policja zakończyła zorganizowane nielegalnie wesele w Malanowie w Wielkopolsce. Oprócz pary młodej i gości weselnych, w uroczystości brał udział muzyczny zespół oraz obsługa sali bankietowej.
Policja interweniowała podczas wesela w Malanowie w Wielkopolsce
Policja interweniowała podczas wesela w Malanowie w WielkopolsceFoto: Screen YouTube

Poza funkcjonariuszami na miejsce przybyli też pracownicy sanepidu. Właściciel sali utracił możliwość prowadzenia w niej działalności, a wszyscy zgromadzeni opuścili miejsce przed północą.

Jak powiedział IAR rzecznik komendy powiatowej w Turku Mateusz Latuszewski, na czas uroczystości salę weselną od strony ulicy osłonięto rzędem samochodów ciężarowych. Funkcjonariusze wcześniej mieli informacje o planowanym weselu w tym miejscu.

Czytaj więcej
policja covid stock 1200.jpg
Liczne mandaty i pouczenia. Warszawska policja walczy z nieprzestrzeganiem obostrzeń

- Wjazd był zastawiony, ale nie stanowiło to problemu, aby się tam przejść. Na miejscu wylegitymowano 81 osób: uczestników i obsługę tego zgromadzenia. Sanepid ze swojej strony też skontrolował lokal, a odpowiednią decyzje wydał inspektor powiatowy. Właściciel lokalu miał świadomość, że organizowanie czy pomoc w organizacji, naraża ludzi na niebezpieczeństwo. Na szczęście wszystko przebiegło spokojnie, nie dochodziło do incydentów - powiedział aspirant sztabowy Mateusz Latuszewski.

Posłuchaj
00:27 11012015_1.mp3 Policja interweniowała podczas wesela w Malanowie w Wielkopolsce (IAR)

Z uwagi na pandemię koronawirusa, zakaz organizacji wesel obowiązuje w Polsce od połowy października. W zgromadzeniach może uczestniczyć do 5 osób. Sprawę przekazano do prokuratury.

jp

Czytaj także

Od dziś nowelizacja kodeksu wykroczeń. Sprawdź, co się zmieni

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2021 05:20
Od soboty wzrośnie wysokość mandatów m.in. za spacer z psem bez smyczy lub kagańca, sprzedaż papierosów nieletnim czy składowanie odpadów na posesji.
rozwiń zwiń