X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Petardy, narkotyki, 11 zatrzymanych. Policja podsumowała sobotni strajk w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 10:00
Policja zatrzymała wczoraj w Warszawie 11 osób, protestujących w okolicach Placu Piłsudskiego. Wszystkie są już na wolności - podają stołeczni funkcjonariusze.
Protest z udziałem m.in Obywateli RP i Strajku Przedsiębiorców w okolicy pl. Piłsudskiego w Warszawie podczas obchodów 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej
Protest z udziałem m.in Obywateli RP i Strajku Przedsiębiorców w okolicy pl. Piłsudskiego w Warszawie podczas obchodów 11. rocznicy katastrofy smoleńskiejFoto: PAP/Andrzej Lange

Przed uroczystościami związanymi z 11. rocznicą katastrofy smoleńskiej, w Ogrodzie Saskim pojawiła się grupa osób z flagami "Strajku Przedsiębiorców". Uczestnicy pikiety odpalali race.

Jak mówi IAR rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak, wśród zatrzymanych były osoby naruszające nietykalność cielesną funkcjonariuszy, a także osoba poszukiwana, która miała odbyć karę więzienia oraz osoba posiadająca narkotyki.

Czytaj więcej
policja covid stock 1200.jpg
Liczne mandaty i pouczenia. Warszawska policja walczy z nieprzestrzeganiem obostrzeń

Zatrzymany polityk

Wczoraj wylegitymowano 295 osób, do sądu trafiły wnioski o ukaranie 193 osób. Nałożono 19 mandatów. Do sanepidu trafi ponad 100 informacji o naruszeniu obostrzeń sanitarnych przez protestujących.

Jak podaje stołeczna policja, wobec osób zachowujących się agresywnie zastosowano wczoraj środki przymusu bezpośredniego.

Wśród zatrzymanych wczoraj był kandydat w ubiegłorocznych wyborach prezydenckich Paweł Tanajno.

jp

Czytaj także

Policja skontroluje kierowców z powietrza!

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 05:00
Gdy w grach wyścigowych typu "Need For Speed" osiągamy odpowiednio wysoki poziom zainteresowania ze strony policji, możemy spodziewać się tego, że do akcji pościgowej włączą się jednostki latające. Nad samochodem krąży wtedy helikopter, abyśmy nie umknęli z pola widzenia komputerowych policjantów. Okazuje się, że gra zapowiedziała rzeczywistość. Niebawem Policja skontroluje kierowców z powietrza! 
rozwiń zwiń