X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Michał Dworczyk: do końca kwietnia chcemy zaszczepić wszystkich powyżej 60. roku życia

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2021 14:24
Minister Michał Dworczyk, odpowiedzialny na Narodowy Program Szczepień powiedział, że obecnie głównym celem jest przyspieszenie procesu szczepień dla osób powyżej 60. roku życia. Będzie to możliwe dzięki zwiększeniu dostaw szczepionek. W najbliższych dwóch tygodniach do Polski ma trafić ponad 2 mln dawek.
Głównym celem jest obecnie przyspieszenie procesu szczepień dla osób powyżej 60. roku życia; zdjęcie ilustracyjne
Głównym celem jest obecnie przyspieszenie procesu szczepień dla osób powyżej 60. roku życia; zdjęcie ilustracyjneFoto: Forum/Filip Błażejowski

Pełnomocnik rządu do spraw Narodowego Programu Szczepień mówił, że 60-latkowie powinni być zaszczepieni do końca miesiąca, ponieważ to właśnie głównie ich obejmie przyspieszenie programu szczepień.


Posłuchaj
00:13 11002029_2.mp3 Michał Dworczyk: chcemy w szczególności przyspieszyć szczepienie osób powyżej 60. roku życia. (IAR)

 

Przyspieszanie terminów szczepienia

dworczyk szczepiena KPRM 1200.jpg
"Zapisujemy się na konkretny termin, formularz dot. gotowości nie działa". Szef KPRM o szczepieniach

Michał Dworczyk zaapelował jednocześnie do punktów szczepień o przesuwanie terminów przyjęcia szczepionki dla pacjentów 60+ na kwiecień. - Namawiamy wszystkich pacjentów powyżej 60. roku życia, jeżeli nie ma kontaktu ze strony punktu szczepień, prosimy, żeby zwrócić się do tego punktu i zapytać o możliwość przyspieszenia szczepienia - mówił minister Michał Dworczyk.

Posłuchaj
00:24 11002029_1.mp3 Michał Dworczyk: apelujemy do punktów szczepień, o to, żeby przesuwały w swoich kalendarzach pacjentów powyżej 60. roku życia z maja na kwiecień. (IAR)

 

Zmiany terminu szczepienia można dokonać, dzwoniąc pod numer telefonu 989.

Czytaj także:

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się zapisy na szczepienia osób urodzonych w roku 1962, w kolejnych dniach będą uruchamiane zapisy kolejnych roczników - przez internet o północy, przez infolinię - od 6.00 rano.

st

Czytaj także

"Wszystkie regiony szczepią w podobnym tempie". Szef KPRM o sytuacji w Rzeszowie

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 14:48
W mediach pojawiły się doniesienia o wyjątkowo szybkim tempie szczepień w Rzeszowie. Wynikać ono miało z podawaniem preparatów bez zapisów i skierowania. Szef KPRM Michał Dworczyk zapewnił, że informacje te są nieprawdziwe oraz zapowiedział konferencję prasową, podczas której poruszy ten temat.
rozwiń zwiń