X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

IMGW ostrzega przed przymrozkami i oblodzeniem dróg

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 21:54
Przymrozki w nocy z poniedziałku na wtorek niemal w całym kraju, miejscami oblodzone drogi, a w południowej Małopolsce i Podkarpaciu śnieg. W związku z tym IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia.
Zdj ilustracyjne
Zdj ilustracyjneFoto: PAP/Darek Delmanowicz

Przymrozki będą występowały prawie w całej Polsce, poza województwem warmińsko-mazurskim (tam niskich temperatur przy gruncie można się spodziewać jedynie w powiecie elbląskim i braniewskim) oraz woj. podlaskim.

Na Śląsku i Dolnym śląsku, a także południowej Małopolsce i Podkarpaciu oraz południowych powiatach woj. pomorskiego może wystąpić śliskość na drogach. Dla tamtych obszarów IMGW wydał ostrzeżenie 1. stopnia.

Czytaj także:
shutterstock_dziewczyna depresja 1200.jpg
Jak wytrzymać kolejny lockdown?

Czytaj także:

Silny wiatr i śnieg

Ostrzeżenie 1. stopnia dotyczą również silnego wiatru. Trzeba się przygotować na podmuchy w woj. zachodnio-pomorskim i na południu Polski. W porywach może wiać do 90 km/h.

Śniegu należy się spodziewać jeszcze na Pomorzu oraz w południowej Małopolsce i w południowych powiatach województwa podkarpackiego. Przyrost pokrywy śnieżnej od 5 do 10 cm.


jbt

Czytaj także

Śnieg, przymrozki i silny wiatr. Nad Polskę nadciąga arktyczne powietrze

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2021 12:01
Meteorolodzy zapowiadają w tym tygodniu ochłodzenie na przeważającej części terytorium Polski. Przymrozków i oblodzenia na drogach mogą się spodziewać mieszkańcy niemal całego kraju.
rozwiń zwiń