X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Niech ten wyjątkowy czas przyniesie jak najpiękniejsze duchowe owoce". Życzenia prezesa PiS

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 16:15
"Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa szczególną radością i nadzieją oraz obdarzy wewnętrzną i fizyczną mocą, jakże potrzebną do naszych codziennych zmagań z pandemią koronawirusa" - napisał prezes PiS Jarosław Kaczyński w życzeniach dla czytelników mediów Strefy Wolnego Słowa.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński
Prezes PiS Jarosław KaczyńskiFoto: Zbyszek Kaczmarek/Forum
1200_Kościół_Wielkanoc_PAP.png
"Niech zmartwychwstały Chrystus przyniesie nam nadzieję". Życzenia świąteczne sekretarza KEP

Poniżej treść całego listu, który prezes Prawa i Sprawiedliwości wystosował dla mediów i czytelników Strefy Wolnego Słowa.

Czytaj także:

"Proszę przyjąć moje z głębi serca płynące życzenia błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz obfitości Łask Bożych. Niech ten wyjątkowy czas Triduum Paschalnego przyniesie Państwu jak najpiękniejsze duchowe owoce, napełni Państwa szczególną radością i nadzieją oraz obdarzy wewnętrzną i fizyczną mocą, jakże potrzebną do naszych codziennych zmagań z pandemią koronawirusa. Oby minęła ona jak najszybciej i obyśmy jak najrychlej przezwyciężyli jej społeczne i ekonomiczne konsekwencje. Pragnę Państwu życzyć także zadowolenia z obrotu pozostałych spraw w naszej Ojczyźnie".

Niezalezna.pl
pb

Czytaj także

"Czas ciszy i oczekiwania na zmartwychwstanie Jezusa". Dziś Wielka Sobota

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 05:51
Kościół dziś obchodzi Wielką Sobotę - dzień ciszy i oczekiwania na zmartwychwstanie Jezusa. Ksiądz profesor Franciszek Longchamps de Bérier zaznacza, że to oczekiwanie wiąże się z przygotowaniem i nadzieją w sercach wiernych. - Nadzieja wyraża się w przygotowaniu tego, co posłuży podczas świąt, a także w składaniu sobie życzeń, chociaż jeszcze nie mówimy - Jezus zmartwychwstał - zaznacza.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzecznik Episkopatu przypomina: pokarmy na stół wielkanocny można pobłogosławić w domu

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 08:22
Jeśli nie mamy możliwości pobłogosławienia pokarmów na stół wielkanocny w kościele, możemy to zrobić w domu - przypomina ksiądz Leszek Gęsiak, rzecznik Episkopatu. Tradycją Wielkiej Soboty jest święcenie pokarmów, jednak z powodu epidemii w tym roku nie wszędzie jest to możliwe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prymas: droga chrześcijańskiego życia jest oświetlona światłem zmartwychwstania

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 14:32
- Zmartwychwstanie oświetla drogę tych, którzy pragną naśladować Chrystusa. Ożywia naszą wiarę, nadzieję i miłość - powiedział w życzeniach wielkanocnych skierowanych do wiernych prymas Polski abp Wojciech Polak.
rozwiń zwiń