X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Policja ostrzega piratów drogowych. "Pandemia nie wstrzymała kontroli"

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2021 09:03
Kontrole prędkości, trzeźwości kierowców i pasów bezpieczeństwa - policja ostrzega, że mimo pandemii w czasie świąt będzie więcej patroli na głównych szlakach komunikacyjnych w kraju.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/DarSzach

Komisarz Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji podkreślił, że w czasie świątecznych wyjazdów należy się spodziewać wzmożonego ruchu pojazdów i dlatego na drogach będzie więcej patroli drogówki, także z grupy "Speed".

Stan techniczny pojazdu

1200 premier free.jpg
"Wszystko jest w naszych rękach". Premier zaapelował o pozostanie w domu w te święta

Policjanci będą zwracać szczególną uwagę kierowców przekraczających prędkość. - Wybierający się w trasę powinni sprawdzić podstawowe wyposażenie samochodu, ale też informacje pogodowe - dodał komisarz Opas.

» WIĘCEJ INFORMACJI O WARUNKACH DROGOWYCH SZUKAJ W POLSKIM RADIU KIEROWCÓW «

Wcześniejsze zaplanowanie trasy uwzględniające odcinki remontowane i inne utrudnienia pozwoli uniknąć pośpiechu. Warto sprawdzić, czy auto ma ważne badanie techniczne, ale też z pozoru proste kwestie jak poziom płynów.

Policja apeluje o zastosowanie się do obostrzeń epidemicznych, ograniczanie kontaktów przez pozostanie w domach czy spędzanie świąt w gronie najbliższej rodziny.

as

Zobacz więcej na temat: POLSKA policja Drogówka