X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Premier: okażmy troskę i odpowiedzialność, spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 14:30
- Wielkanoc to przede wszystkim święta nadziei, w tych dniach szczególnie ważne jest, aby zadbać o zdrowie i życie seniorów. Stąd moja ponowna prośba do wszystkich Polaków - okażmy troskę, odpowiedzialność, solidarność i spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny - zaapelował premier Mateusz Morawiecki.
Premier Mateusz Morawiecki
Premier Mateusz MorawieckiFoto: PAP/Leszek Szymański
1200_Tomasiewicz_PAP.png
"To nie jest czas na wyjazdy i spotkania". Prof. Tomasiewicz apeluje o zachowanie rozsądku

Szef rządu odwiedził siedzibę Caritas Polska w ramach akcji Solidarnościowy Konwój Wsparcia Seniorów. W późniejszym wpisie na Facebooku raz jeszcze podkreślił, że solidarność nie jest dla Polaków pustym sloganem, ale pojęciem, które niesie za sobą wiele wartości, oraz że pomagając innym, budujemy kulturę solidarności.

Czytaj także:

"Polityka Prawa i Sprawiedliwości od samego początku jest skierowana na pomoc najsłabszym. Wyrazem tego jest powołany przez nas wiele miesięcy temu Solidarnościowy Konwój Wsparcia Seniorów" - napisał.

Dziękował też minister rodziny i polityki społecznej Marlenie Maląg, która jest koordynatorem tego programu i prezesowi Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych Michałowi Kuczmierowskiemu oraz kierownictwu Caritas Polska i dziesiątkom tysięcy wolontariuszy biorącym udział w tej "pięknej akcji".

wielki czwartek pap 1200.jpg
"Dla wielu wiernych jest to bardzo trudne". Ks. dr Zenon Hanas o ograniczeniach pandemicznych

"Każda paczka wydana w jej ramach, a tylko w tym tygodniu to 800 ton, to zwiastun nadziei i dar serca" - oświadczył we wpisie premier.

"Wielkanoc to przede wszystkim święta nadziei. W tych dniach szczególnie ważne jest, aby zadbać o zdrowie i życie seniorów. Stąd moja ponowna prośba skierowana do wszystkich Polaków - okażmy troskę, odpowiedzialność i solidarność i spędźmy te święta w gronie najbliższej rodziny" - zaapelował Mateusz Morawiecki.

***

***

Obostrzenia związane z pandemią (opr. Maria Samczuk/PAP) Obostrzenia związane z pandemią (opr. Maria Samczuk/PAP)

pb

Czytaj także

"Przezorność i planowanie okazały się słuszną strategią rządu". Premier o szpitalach tymczasowych

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 12:06
"Szpitale tymczasowe ratują dziś życie Polaków. Sytuacja jest trudna, ale można zadać sobie pytanie, co by było, gdybyśmy nie tworzyli szpitali tymczasowych wcześniej" - napisał w mediach społecznościowych premier Mateusz Morawiecki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dyrektor szpitala na Stadionie Narodowym: jesteśmy w stanie reagować na bieżąco

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 13:31
- Jesteśmy w stanie w tej chwili poprzesuwać to, co możemy, jeśli chodzi o szczepienia, chociaż już teraz szczepimy całe rzesze pacjentów - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia dr Artur Zaczyński, dyrektor szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczyt III fali pandemii COVID-19 za nami? Tak wynika ze wskaźnika zakażeń koronawirusem

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2021 12:47
Wskaźnik mówiący o średniej dobowej liczbie zakażeń w kraju koronawirusem SARS-CoV-2 w ciągu ostatnich siedmiu dni wynosi obecnie 73,57, o 1,79 mniej niż dobę wcześniej, gdy był najwyższy od początku epidemii w Polsce.
rozwiń zwiń