X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Rząd uruchomi tysiące kolejnych łóżek covidowych i kilkaset respiratorów. Piotr Gliński pokazał to w liczbach

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2021 16:55
W ciągu 2 tyg. uruchomimy dodatkowo 6828 łóżek covidowych i 541 respiratorowych - poinformował wicepremier Piotr Gliński. Wicepremier, minister kultury i sportu napisał na Twitterze, że "dzięki obostrzeniom, szczepionkom i dyscyplinie społecznej mamy szansę wygrać".
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: st. szer. Wojciech Król/CO MON

"Z Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego: w ciągu 2 tygodni uruchomimy dodatkowo 6828 łóżek covidowych i 541 respiratorowych. Jesteśmy wciąż kilka kroków przed rozwojem epidemii" - napisał na Twitterze Piotr Gliński.

"Dzięki obostrzeniom, szczepionkom i dyscyplinie społecznej mamy szansę wygrać. Podziękowania dla wszystkich, którzy walczą na pierwszej linii!" - stwierdził wicepremier.

Czytaj także:

CZYTAJ RÓWNIEŻ
shutterstock koronawirus polska free 1200.jpg
Kiedy możemy spodziewać się szczytu trzeciej fali pandemii? Minister zdrowia wyjaśnia

"W kwietniu zwielokrotnione dostawy"

Jak dodał, Narodowy Program Szczepień działa sprawnie i skutecznie. "Jesteśmy jednym z nielicznych krajów, w których szczepionki są wykorzystywane na bieżąco i żadne partie nie zalegają w magazynach" - wskazał.

"W kwietniu zwielokrotnione dostawy i zwielokrotnione szczepienia" - zapowiedział.

Czytaj także

Prof. Kik: zapowiedź szczepień "na każdym rogu ulicy" to dobry kierunek

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2021 08:55
- Zamiast czekać na czwartą czy piątą falę, trzeba dokonać fali szczepień, co rząd teraz zapowiada. Dobrym pomysłem jest to, że będą się odbywały nawet w zakładach pracy czy aptekach. Trwa wyścig z pandemią. Lockdown musi być po coś, w czasie jego trwania należy dokonać powszechnych szczepień - powiedział politolog prof. Kazimierz Kik.
rozwiń zwiń