X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wiceszef MSWiA: inauguracja szczepień służb mundurowych w środę w Szpitalu Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 21:05
- W środę, o godz. 14 w szpitalu tymczasowym na PGE Narodowym zainaugurowane zostaną szczepienia służb mundurowych – poinformował we wtorek wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Błażej Poboży, nadzorujący resortową służbę zdrowia.
-
Вице-минситр внутренних дел Польши Блажей Побожы Foto: Foto: MSWiA/Twitter

Jak podał Poboży, w inauguracji wezmą udział komendanci służb podległych MSWiA – Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Służby Ochrony Państwa – lub ich zastępcy, a także zastępca dyrektora generalnego Służby Więziennej.

dworczyk 1200 free.jpg
Będą nowe zasady organizacji szczepień. Szef KPRM zapowiedział zmiany

- Najpierw dawki otrzymają komendanci i zastępca dyrektora, a potem ruszą szczepienia pozostałych funkcjonariuszy – przekazał wiceszef MSWiA.

bartos

Czytaj także

Wraca zaufanie do szczepionki AstraZeneca. Dworczyk: od wczoraj zapisało się ponad milion osób

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2021 15:03
- Narodowy Program Szczepień jest dla nas jedyną szansą na zakończenie pandemii, na powrót do normalności zarówno tej społecznej jak i gospodarczej. W ciągu ostatnich 24 godzin na szczepienia preparatem AstraZeneki zapisało się ponad milion osób - poinformował szef KPRM, pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.
rozwiń zwiń