X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Giełda w czasie pandemii. GPW: niemal 169 mln zł zysku netto w 2020 r.

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 21:41
Giełda Papierów Wartościowych zanotowała w 2020 r. 168,7 mln zł zysku netto, wobec 115 mln rok wcześniej - wynika z opublikowanych w czwartek wyników rocznych spółki.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Zysk EBITDA dla Grupy Kapitałowej GPW wyniosła 138,7 mln zł, wobec niespełna 85 mln zł w 2019 r. Przychody ze sprzedaży wzrosły ze 183,6 mln zł w 2019 r. do ponad 256 mln zł w 2020 r.

giełda makler 1200.jpg
Pandemia nie zatrzymała warszawskiej giełdy. Obroty rosną w tempie dwucyfrowym

Jak napisał zarząd GK GPW w sprawozdaniu, wybuch pandemii przed rokiem był bezprecedensowym wydarzeniem, które istotnie wpłynęło na działalność Giełdy.

Czytaj także:

Wskazano, że czynniki takie jak: ograniczenie prowadzenia działalności gospodarczej czy programy pomocowe i ulgi podatkowe, a przede wszystkim wzrost niepewności na rynkach finansowych - miały istotny wpływ na zmienność panującą na rynkach kapitałowych. Przełożyło się to na wartość obrotów i kapitalizację spółek na głównym rynku GPW - podkreślono.

"W efekcie nastąpił wzrost przychodów GPW oraz poprawa wyników finansowych" w porównaniu do 2019 r. - zaznaczył zarząd GPW. 

fc

Czytaj także

Dietl: złoty nie stracił zaufania inwestorów, może być walutą rezerwową dla innych krajów

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 16:21
Polski złoty nie stracił zaufania inwestorów, warto promować go jako walutę rezerwową dla innych krajów. To również rodzaj promocji polskiej gospodarki - ocenił prezes Giełdy Papierów Wartościowych Marek Dietl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes GPW: kraje UE, które nie są w strefie euro, dwa razy lepiej obroniły gospodarki przed pandemią

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2021 20:30
- Kraje Unii Europejskiej, które nie są w strefie euro, dwa razy lepiej obroniły swoją gospodarkę przed pandemią niż te, które w tej strefie są - powiedział na antenie TVP Info prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie Marek Dietl.
rozwiń zwiń