X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zjednoczona Prawica liderem, Polska 2050 Hołowni przed KO. Zobacz nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2021 08:33
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, wygrałaby je Zjednoczona Prawica z 29 proc. poparcia - wynika z badania agencji Opinia24 dla RMF FM. Drugie miejsce zajęłaby Polska 2050 Szymona Hołowni, która wyprzedza Koalicję Obywatelską.
Zdj. ilustr.
Zdj. ilustr.Foto: Twitter/KancelariaSejmu

twitter sejm free 1200 (1).jpg
PiS z największym poparciem, Polska 2050 goni KO. Sprawdź sondaż

Według sondażu agencji Opinia24, który opublikowało w środę RMF FM, Zjednoczona Prawica (PiS, Solidarna Polska, Porozumienie) otrzymała 29 proc. poparcia.

Drugie miejsce w badaniu zajęła Polska 2050 Szymona Hołowni (24 proc.), a trzecie przypadło Koalicji Obywatelskiej (20 proc.). W Sejmie znalazłyby się także Lewica, którą chciałoby poprzeć 9 proc. badanych, oraz Konfederacja z 8 proc. poparciem.

Czytaj także:

Natomiast poza parlamentem znalazłyby się PSL oraz Kukiz'15, na ugrupowania te wskazało po 2 proc. respondentów. 7 proc. wybrało opcję "trudno powiedzieć" lub odmówiło odpowiedzi.

Badanie telefoniczne CATI zostało wykonane przez agencję badawczą Opinia24 dla RMF FM w dniach 1-7.03.2021 na reprezentatywnej, losowej, ogólnopolskiej próbie liczącej N=3007 osób.

dn

Czytaj także

PiS z największym poparciem, Polska 2050 goni KO. Sprawdź nowy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2021 09:56
Jak wynika z sondażu IBRiS dla "Rzeczpospolitej" Prawo i Sprawiedliwość cieszy się największym poparciem respondentów. Gdyby wybory do Sejmu odbyły się w niedzielę, partia uzyskałaby ponad 32 proc. głosów. Na drugim miejscu jest Koalicja Obywatelska. Ugrupowanie Borysa Budki ma jednak coraz mniejszą przewagę nad Polską 2050 Szymona Hołowni.
rozwiń zwiń