X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Para prezydencka spotkała się z RPD i RPP. Głównym tematem rozmowy zdrowie psychiczne najmłodszych

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2021 15:40
Zdrowie psychiczne najmłodszych było tematem spotkania prezydenta Andrzeja Dudy i jego małżonki Agaty Kornhauser-Dudy z Rzecznikiem Praw Dziecka Mikołajem Pawlakiem i Rzecznikiem Praw Pacjenta Łukaszem Chmielowcem. 
Spotkanie pary prezydenckiej z RPD i RPP
Spotkanie pary prezydenckiej z RPD i RPPFoto: Grzegorz Jakubowski/KPRP

"Głównym tematem rozmowy była sytuacja, w jakiej znaleźli się pacjenci w Polsce w dobie COVID-19, zwłaszcza w kontekście negatywnych skutków pandemii dla zdrowia psychicznego najmłodszych" - napisano w komunikacie, opublikowanym na stronie prezydenta.

1200_Czarnek_PAP.png
Szef MEiN ogłosił "Aktywny powrót do szkoły". Program ma na celu poprawę kondycji dzieci

Rozmowy dotyczyły także dostępu seniorów do opieki medycznej oraz ich sytuacji podczas pandemii COVID-19. "Prezydent podkreślił, że najbliższe spotkanie prezydenckiej Rady do spraw Ochrony Zdrowia będzie poświęcone tematowi zdrowia psychicznego Polaków, ze szczególnym uwzględnieniem sytuacji osób młodych" - czytamy w oświadczeniu.

W spotkaniu wzięli również udział: szef Kancelarii Prezydenta Grażyna Ignaczak-Bandych, szef gabinetu prezydenta Paweł Szrot oraz prezydencki doradca do spraw młodzieży Łukasz Rzepecki.

Czytaj także

"Mamy kryzys zdrowia psychicznego". Maria Libura o walce z pandemią

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2021 11:17
-  Kluczowe jest przywrócenie pokoleniu kontaktu z równieśnikami, możliwości pobierania nauki i życia towarzyskiego. Ma to ogromne znaczenie dla rozwoju - mówiła na antenie Polskiego Radia 24 ekspert ds. ochrony zdrowia Maria Libura, kierownik Zakładu Dydaktyki i Symulacji Medycznej Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 
rozwiń zwiń