X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Alert RCB dla mieszkańców Warmii i Mazur. To ostrzeżenie przed intensywnymi opadami śniegu

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2021 16:00
Rządowe Centrum Bezpieczeństwa poinformowało, że w niedzielę wieczorem i w nocy kierowcy mogą spodziewać się oblodzenia dróg w kilku województwach. Na Warmii i Mazurach prognozowane są intensywne opady śniegu.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Kostenko Maxim

"Dziś wieczorem i w nocy możliwe oblodzenie dróg. Spadek temperatury przy gruncie poniżej zera będzie powodował zamarzanie wilgotnej nawierzchni. Na Warmii i Mazurach także intensywne opady śniegu" – podało RCB na Twitterze w niedzielę po południu. Centrum bezpieczeństwa przypomniało, że Instytut Meteorologii i Gospodarki wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia dla Warmii i Mazur.

GDDKiA drogi zima 2 1200 ok.jpg
IMGW wydał ostrzeżenia dla pięciu województw. Chodzi o oblodzenia dróg

Oblodzenie może wystąpić na drogach w województwach: pomorskim, warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim, lubelskim i podlaskim.

Ostrzeżenie obowiązuje od niedzielnego poranka do godziny 7.30 w poniedziałek.


kmp

Czytaj także

Nowe obostrzenia na Warmii i Mazurach. Sprawdź, jakie wprowadzono zmiany

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 16:19
Od soboty na terenie Warmii i Mazur będą obowiązywały nowe zasady epidemiczne. Ogłosił to na specjalnej konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski. Poniżej przedstawiamy listę miejsc i instytucji objętych obostrzeniami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rzecznik MZ ostrzega: będą kontrole w hotelach na Warmii i Mazurach

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 12:47
Rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz ostrzegł hotelarzy w woj. warmińskio-mazurskim, że w regionie będą odbywały się "kontrole zarówno policji, jak i stacji sanitarno-epidemiologicznej pod kątem przestrzegania obowiązujących przepisów".
rozwiń zwiń