X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Płyty Agencji Muzycznej Polskiego Radia nagrodzone Feniksami 2020

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 14:54
Wydawnictwa Agencji Muzycznej Polskiego Radia znalazły się w gronie laureatów nagrody Feniks 2020 przyznawanej przez Stowarzyszenie Wydawców Katolickich. - Nagroda jest wielkim zaszczytem i wielkim wyróżnieniem - podkreśliła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska. 
Zdj ilustracyjne
Zdj ilustracyjneFoto: Polskie Radio

W kategorii "Muzyka chrześcijańska" pierwsze miejsce otrzymał album "Stanisław Moniuszko - Msze" - pierwsze w dziejach fonografii wydanie trzech pełnych mszy kompozytora, zrealizowanych przez Chór Polskiego Radia i Orkiestrę Polskiego Radia pod dyrygenturą Michała Klauzy.

Czytaj także:
BITWA warszawska 1920 serwis specjalny.jpg
Prezes Polskiego Radia: serwis o Bitwie Warszawskiej wśród głównych form rozpowszechniania wiedzy o tym wydarzeniu

- Nagroda jest wielkim zaszczytem i wielkim wyróżnieniem - podkreśliła prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska. Powiedziała, że dostęp do tej muzyki dla słuchaczy jest niezwykle ważny, a spełnianie oczekiwań słuchaczy jest rolą i misją Polskiego Radia. - Tym bardziej cieszy, że nasze starania zostały docenione - dodała Agnieszka Kamińska.

Czytaj także:

Posłuchaj
00:25 10943722_1.mp3 Prezes Polskiego Radia o płytach Agencji Muzycznej PR nagrodzonych Feniksami 2020 (IAR)

Albumy Agencji Muzycznej Polskiego Radia

W kategorii "Muzyka chrześcijańska" wyróżnienie otrzymała też inna płyta Agencji Muzycznej Polskiego Radia - "Mikołaj Gomółka. Melodie na psałterz polski. Opera Omnia. Vol. 3&4".

Z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia, Chór Polskiego Radia rozpoczął unikatowy projekt - nagranie pięciu dwupłytowych albumów zawierających pieśni Mikołaja Gomółki, z piękną staropolszczyzną Jana Kochanowskiego.

Kolejny album publicznego nadawcy "Ufam, że mnie słyszycie! 40. rocznica I Pielgrzymki Jana Pawła II" wyróżniono w kategorii "Multimedia".

jbt

Czytaj także

Polskie Radio na drugim miejscu w rankingu najbardziej opiniotwórczych rozgłośni w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2021 18:32
Według raportu rocznego dotyczącego najbardziej opiniotwórczych mediów w Polsce w 2020 roku, przygotowanego przez Instytut Monitorowania Mediów, w kategorii "stacje radiowe" Polskie Radio zajęło drugie miejsce w rankingu, wyprzedzając m.in. Radio Zet, a ustępując jedynie rozgłośni RMF FM. Program 1, Polskie Radio 24 i Program 3 Polskiego Radia łącznie były cytowane 21 651 razy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezes PR Agnieszka Kamińska: Polskie Radio doskonale łączy tradycję i nowoczesność

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 06:10
- Cały czas powstają nowe projekty: te tradycyjne - antenowe, ale Polskie Radio rozwija także część wizualną, bo wymagają tego między innymi media społecznościowe. Polskie Radio jest też pionierem w rozwoju cyfrowym, w technologii DAB+ - mówi prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska w rozmowie z IAR. Jak dodaje, "Polskie Radio doskonale łączy i historię, i nowoczesność". 
rozwiń zwiń