X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Nowy Polski Ład już gotowy. Radosław Fogiel: głównym celem jest zwiększenie zamożności polskich rodzin

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2021 14:37
Radosław Fogiel mówi, że Nowy Polski Ład będzie kontynuacją programów z 2015 i 2019 roku i odpowiedzią na wyzwania będące następstwem pandemii. Program zostanie ogłoszony podczas konwencji partii.
Radosław Fogiel
Radosław FogielFoto: FORUM

Zastępca rzecznika Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel powiedział, że Nowy Polski Ład, czyli program PiS, jest już gotowy. Zaznaczył, że nie ustalono jeszcze daty przedstawienia programu. Dodał, że zostanie zaprezentowany w niedalekiej przyszłości.

Czytaj także:
Mateusz Morawiecki pap 1200.jpg
"Najpierw Krajowy Plan Odbudowy, potem Nowy Ład". Premier o strategii walki z kryzysem COVID-19

Radosław Fogiel mówi, że Nowy Polski Ład będzie kontynuacją programów z 2015 i 2019 roku i odpowiedzią na wyzwania, będące następstwem pandemii. Podkreśla, że Nowy Polski Ład będzie miał kilka podstawowych filarów.

Jego głównym celem będzie zwiększenie zamożności Polaków oraz szybki rozwój gospodarczy, który pozwoli zapomnieć o skutkach kryzysu i pomoże szybciej dogonić kraje Europy Zachodniej.

Czytaj także:

Posłuchaj
00:23 10943862_1.mp3 Radosław Fogiel o konwencji programowej PiS (IAR)

Nowy program PiS-u

Nowy Polski Ład zapowiedział na początku roku premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu poinformował, że znajdą się w nim plany inwestycyjne, a także propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego i gospodarczego po pandemii.

Premier powiedział, że w ramach Ładu zostanie przedstawiona też atrakcyjna oferta dla inwestorów.

jbt

Czytaj także

Premier: w 2021 roku Polskę czekają dwa ogromne wyzwania

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2021 11:00
- Polskę w 2021 r. czekają dwa ogromne wyzwania: najpierw zwalczmy pandemię, a potem mam nadzieję na mocne odbicie gospodarcze - podkreślił premier Mateusz Morawiecki. Zapowiedział, że po pandemii rząd we współpracy z sektorem prywatnym chce wprowadzić "nowy polski ład".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska gospodarka zaczyna wychodzić z kryzysu. Najnowsze prognozy ekonomistów

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2021 15:23
Analitycy i ekonomiści przedstawili najnowsze prognozy dla gospodarki w tym roku. Jak oceniają, najgorsze wyniki, tak widoczne jeszcze w czwartym kwartale ubiegłego roku, mamy już za sobą, a w pierwszym kwartale tego roku zaczniemy powoli wracać na tory gospodarczego wzrostu.
rozwiń zwiń