X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Słoneczny początek marca. IMGW przedstawił najnowsze prognozy

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2021 06:50
W pierwszy dzień marca pojawi się więcej słońca niż w miniony weekend. Mimo to należy spodziewać się raczej pochmurnego dnia, ale nie do końca. Słońce będzie przebijać się przez chmury – prognozuję synoptycy. Będzie też dość ciepło – nawet do 10 st. C na zachodzie Polski.
Pierwsze oznaki wiosny
Pierwsze oznaki wiosnyFoto: PAP/EPA/Gyorgy Varga

- W dzień zachmurzenie będzie raczej duże, ale słońce będzie przebijać się troszeczkę przez chmury. Myślę, że będzie go więcej niż w weekend – powiedział rzecznik prasowy IMGW-PIB Grzegorz Walijewski.


Wisła1200/PAP
https://www.polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/2688148,Poziom-wod-opada-W-Plocku-odwolano-alarm-przeciwpowodziowy

Dodał, że na południowym wschodzie miejscami należy spodziewać opadów deszczu lub mżawki, a w górach również deszczu ze śniegiem, a w późniejszych godzinach również samego śniegu.

Rano będzie mgliście. Mgła ograniczy widzialność do 200 metrów. Może pojawić się także zjawisko mgły osadzającej szadź, szczególnie w północnej części kraju. Kierowcy o poranku muszą uważać na drogach.

Czytaj również:

Temperatura będzie się wahać od 5 st. C na południowym wschodzie do około 10 st. C na zachodzie Polski. Na obszarach podgórskich będzie między 2-7 st. C. Wiatr będzie słaby, nad morzem umiarkowany i porywisty, z kierunków zachodnich, jedynie na południowym wschodzie powieje z północy.

"W Sudetach początkowo porywy wiatru mogą wynieść do 55 km/h" – ostrzega IMGW. 


kmp