X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Powrót nauki zdalnej w klasach 1-3 w woj. warmińsko-mazurskim

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2021 01:39
Od poniedziałku uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych z województwa warmińsko-mazurskiego wracają do zdalnego nauczania. Decyzję ogłosił minister zdrowia Adam Niedzielski, tłumacząc ją trzecią falą epidemii koronawirusa. Wzrost zachorowań zdecydowanie widać na Warmii i Mazurach, dlatego tutaj przywrócono większe obostrzenia.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/fizkes

Adam Niedzielski wyjaśniał, że w tym regionie w ubiegłym tygodniu około 7 procent uczniów nie chodziło do szkoły, a blisko 10 procent placówek było zamkniętych z powodu koronawirusa. Jak mówił minister zdrowia, najwyższy w kraju odsetek zachorowań potwierdzają też wyniki testów na obecność COVID-19 wśród nauczycieli.

shutterstock koronawirus free 1200.jpg
Lockdown w województwie warmińsko-mazurskim. Libura: mogą dołączyć inne regiony

- W badaniach przesiewowych nauczycieli, powtarzanym w województwie warmińsko-mazurskim, wskaźnik pozytywnych wyników przekroczył 7 procent, podczas gdy w skali całego kraju było to w okolicach 2 procent - wyjaśniał minister zdrowia. Dodał, że jeśli liczba zachorowań w Warmińsko-mazurskiem spadnie, możliwe jest ponowne otwarcie szkół dla najmłodszych po tygodniu.

Czytaj także:

Próbne matury odbędą się na Warmii i Mazurach bez zmian i rozpoczną się w środę. W pozostałych województwach szkoły pozostają otwarte dla najmłodszych klas. Nauczanie zdalne nadal obowiązuje w klasach 4-8 i w szkołach ponadpodstawowych.

Posłuchaj
00:23 10933790_1.mp3 Wraca zdalne nauczanie klas 1-3 w woj. warmińsko-mazurskim (IAR)

 

pkr

Czytaj także

Nauczyciele masowo zgłaszają się na szczepienia. Czarnek: dziękuję za świadectwo odpowiedzialności

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2021 20:59
Dziękuję nauczycielom za świadectwo odpowiedzialności za rodziny, uczniów, studentów i całe środowisko - napisał na Twitterze minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek, publikując dane o zapisach nauczycieli na szczepienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W tej gminie w Polsce jest najwięcej zakażeń koronawirusem. Zamknięto przedszkola i szkoły

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 14:00
W związku z najwyższym w Polsce wskaźnikiem zachorowań wynoszącym 15,27 na 10 tys. mieszkańców gmina Nidzica (woj. warmińsko-mazurskie) podjęła decyzję o tymczasowym zamknięciu wszystkich gminnych szkół i przedszkoli. Na razie obostrzenia wprowadzono na tydzień.
rozwiń zwiń