X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Polskie Radio jako osobisty przyjaciel". Marek Suski o celach Rady Programowej PR

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2021 11:28
Nowy przewodniczący Rady Programowej Polskiego Radia Marek Suski powiedział IAR, że będzie starał się jak najefektywniej wykorzystać potencjał Rady. Podkreśla, że tworzą ją osoby o dużym doświadczeniu w mediach, które mają wiele pomysłów na to, żeby Polskie Radio "stało się jeszcze lepsze i bardziej przyjazne".
Marek Suski
Marek Suski Foto: Andrzej Hulimka/Forum

Marek Suski mówi, że Rada pod jego kierownictwem będzie pomagać Polskiemu Radiu być blisko słuchaczy. Stwierdził, że marzy mu się, aby Polskie Radio było "osobistym przyjacielem", który bawi, uczy, wspiera i informuje.


Posłuchaj
00:22 24.02.2021 suski.mp3 Marek Suski o celach Rady Programowej Polskiego Radia pod jego przewodnictwem (IAR)

Poseł dodał, że chciałby, aby podczas słuchania Polskiego Radia słuchacze zawsze mogli liczyć na to, że mają możliwość poznania nowych ludzi, obcowania z wysoką kulturą i rzetelną informacją.

Polskie Radio 1200.JPG
Marek Suski przewodniczącym Rady Programowej Polskiego Radia

Wiceprzewodniczącymi Rady zostały wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska oraz Elżbieta Królikowska-Avis.

Kadencja Rady Programowej trwa cztery lata. Rada Programowa to ciało doradcze, które liczy 15 członków. 10 wskazują kluby parlamentarne, 5 wybiera Rada Mediów Narodowych.

IAR

Czytaj także

Prezes PR Agnieszka Kamińska: Polskie Radio doskonale łączy tradycję i nowoczesność

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 06:10
- Cały czas powstają nowe projekty: te tradycyjne - antenowe, ale Polskie Radio rozwija także część wizualną, bo wymagają tego między innymi media społecznościowe. Polskie Radio jest też pionierem w rozwoju cyfrowym, w technologii DAB+ - mówi prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska w rozmowie z IAR. Jak dodaje, "Polskie Radio doskonale łączy i historię, i nowoczesność". 
rozwiń zwiń