X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

IMGW ostrzega: gęsta mgła w północno-wschodniej części kraju w ciągu nocy

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2021 22:46
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą. Wydał ostrzeżenia najniższego, pierwszego stopnia w skali trzystopniowej dla północnego wschodu Polski. Obowiązują w województwie warmińsko-mazurskim oraz w północnej części województwa podlaskiego. Prognozuje się gęste mgły, lokalnie marznące, w zasięgu których widzialność może wynosić miejscami od 100 do 200 metrów. 
Zdj ilustracyjne
Zdj ilustracyjneFoto: shutterstock.com

Na południu kraju, na południowych krańcach województw małopolskiego i śląskiego obowiązuje ostrzeżenie pierwszego stopnia przed roztopami. W górach prognozuje się wzrost temperatury powietrza powodujący odwilż i topnienie pokrywy śnieżnej.

Temperatura minimalna wyniesie od 3 stopni Celsjusza do 6 stopni Celsjusza, a temperatura maksymalna od 6 stopni Celsjusza do 9 stopni Celsjusza. Będzie występował także wiatr, osiągający w porywach do 60 kilometrów na godzinę. Ostrzeżenia obowiązują do wtorku do godziny 18.00.

Ostrzeżenia obowiązują do godziny 10.

pkr

Czytaj także

IMGW ostrzega kierowców: gęste mgły i szadź na drogach w nocy

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2021 19:15
- Dziś wieczorem i w nocy będzie niebezpiecznie na drogach. Dla znacznej części kraju zostały wydane ostrzeżenie o mgle intensywnie osadzającej szadź lub o gęstej mgle - ostrzegają synoptycy IMGW. Widzialność miejscami może być ograniczona nawet do 100 metrów.
rozwiń zwiń