X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Posiedzenie kierownictwa PiS. Terlecki: najwyższy czas, żeby problemy koalicjantów się skończyły

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2021 11:11
O godz. 13 rozpocznie się posiedzenie kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości. W jego trakcie omawiana będzie między innymi sytuacja Zjednoczonej Prawicy oraz rządu. Liderzy ugrupowania zajmą się również konfliktem wewnątrz Porozumienia.
Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki
Wicemarszałek Sejmu Ryszard TerleckiFoto: Forum/Andrzej Hulimka

Dziennikarze pytali w Sejmie szefa klubu Prawa i Sprawiedliwości Ryszarda Terleckiego, czy należy spodziewać się dymisji ministrów, którym Porozumienie cofnęło rekomendacje. Chodzi o wiceministra aktywów państwowych Zbigniewa Gryglasa, wiceministra funduszy i polityki regionalnej Jacka Żalka oraz ministra w Kancelarii Premiera Michała Cieślaka.

Posłuchaj
00:20 10916468_1.mp3 Ryszard Terlecki i Marek Martynowski (PiS) o spotkaniu kierownictwa partii (IAR) cz. 1

- Na razie się tego nie spodziewamy - powiedział Ryszard Terlecki. Dodał, że będzie o tym mowa podczas spotkania prezydium Komitetu Politycznego.

Kaczyński Ziobro 1200 EN.jpg
"Jest wystarczająco spójna, mimo różnic w poglądach". Premier o Zjednoczonej Prawicy

Nieporozumienie w Porozumieniu

- Nasi koalicjanci muszą mieć świadomość, że w sytuacji nasilającej się znowu pandemii, ale także wtedy, gdy chcemy przedstawić założenia naszego programu gospodarczego na najbliższe miesiące, no nie będziemy w kółko zajmować się ich problemami. Więc najwyższy czas, żeby się te ich problemy skończyły - mówił.

Posłuchaj
00:25 10916468_2.mp3 Ryszard Terlecki i Marek Martynowski (PiS) o spotkaniu kierownictwa partii (IAR) cz. 2

Szef klubu senatorów Prawa i Sprawiedliwości Marek Martynowski mówił dziennikarzom, że Porozumienie powinno załatwić swoje wewnętrzne sprawy we własnym gronie. Dziennikarze pytali senatora, czy w tej sprawie powinna zebrać się Rada Koalicji - organ Zjednoczonej Prawicy składający się z liderów i przedstawicieli wszystkich ugrupowań koalicyjnych - Prawa i Sprawiedliwości, Porozumienia oraz Solidarnej Polski. - Mam nadzieje, że się wszyscy dogadają i wszystko będzie dobrze - podkreślił senator.

Czytaj także:

Na początku lutego decyzją krajowego sądu koleżeńskiego z Porozumienia Jarosława Gowina zostało wykluczonych kilku polityków. Wyrzucone osoby nie uznają tej decyzji i kwestionują przywództwo Jarosława Gowina w partii.

pkr

Czytaj także

"Został wezwany, by usłyszeć reprymendę". Rzecznik Porozumienia o spotkaniu Adama Bielana z prezesem PiS

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2021 09:03
- Adam Bielan został wezwany w poniedziałek do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego by usłyszeć reprymendę - oceniła we wtorek w TOK FM rzecznik Porozumienia Magdalena Sroka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sellin: padają deklaracje, że spór w Porozumieniu nie zagraża Zjednoczonej Prawicy

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2021 12:23
- To, co się dzieje, nie jest to dla mnie do końca jasne. Wolałbym, żeby takiej sytuacji nie było - powiedział w rozmowie z RMF FM wiceminister kultury Jarosław Sellin pytany o komentarz do konfliktu w Porozumieniu. - Najważniejsze, że są deklaracje, że spór nie zagraża w żaden sposób stabilności Zjednoczonej Prawicy - podkreślił. 
rozwiń zwiń