X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Podziel się swoją historią z Polskim Radiem w tle. Do zdobycia pamiątkowy album wydany na 95-lecie rozgłośni

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2021 09:53
W sobotę, 13 lutego, przypadka kolejne święto wszystkich radiowców, czyli - Światowy Dzień Radia, obchodzony w celu upamiętnienia powstania rozgłośni Narodów Zjednoczonych w 1946 roku. Polskie Radio postanowiło uczcić ten dzień organizując specjalną akcję dla Słuchaczy i obserwujących profil stacji na Instagramie.
Do zdobycia jest płyta z piosenkami, które słuchacze Polskiego Radia wskazali jako najważniejsze w 95 latach istnienia Polskiego Radia
Do zdobycia jest płyta z piosenkami, które słuchacze Polskiego Radia wskazali jako najważniejsze w 95 latach istnienia Polskiego RadiaFoto: PR

as5454.jpg
Polskie Radio w technologii VR360. Zobacz wideo!

Specjalna płyta na 95-lecie

Z okazji Światowego Dnia Radia do zdobycia jest specjalna płyta, wydana 95-lecie Polskiego Radia. Album zawiera 16 wyjątkowych piosenek, tworzących kanon polskiej muzyki rozrywkowej. Utwory zostały wybrane przez naszych słuchaczy i nagrane w dwóch aranżacjach: oryginalnej oraz nowej, autorstwa Adama Sztaby i Krzysztofa Herdzina

By tę płytę zdobyć, wystarczy śledzić  profil PR na Instagramie, polubić wpis poświęcony akcji z okazji Światowego Dnia Radia i opowiedzieć historię z Polskim Radiem w tle, czyli podzielić się wspomnieniem, w którym słychać Polskie Radio.

Czytaj także: 

To może być nocna podróż w rytm Polskiego Radia Kierowców, fenomenalna książka z rekomendacji Programu 2, lub koncert ulubionego zespołu anonsowany w Programie 3. Autorzy trzech najciekawszych historii otrzymają pamiątkową płytę.

Swoje historie można przesyłać do poniedziałku 22 lutego, do godziny 12:00.


mbl

Czytaj także

Folk i tradycja 2020 w fonograficznych konkursach Polskiego Radia!

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 10:30
Folkowy Fonogram Roku i Fonogram Źródeł to dwa konkursy, które od lat stanowią najaktualniejszy i najszerszy obraz polskiego rynku muzycznego minionego roku w kategoriach: muzyka folkowa i tradycyjna. Listę finalistów poznamy po 8 marca.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Współpraca ws. praktyk studenckich. Porozumienie Polskiego Radia i UKSW

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2021 17:04
Polskie Radio i Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego zawarły porozumienie o współpracy w sprawie praktyk studenckich. - Wierzę, że współpraca Polskiego Radia i Uniwersytetu, która otwiera się dziś na nowy obszar, przyniesie dobry owoc ze względu na łączące nas wartości oraz wspólną misję - powiedziała Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia.
rozwiń zwiń