X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Trzaskowski nagrodził biletem Białorusina, który pchał autobus. Internauci drwią

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2021 23:12
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nagrodził 90-dniowym biletem komunikacji miejskiej Białorusina, który pomagał pchać autobus. Takie "wspomaganie" pojazdu okazało się konieczne, bo ulice w stolicy nie zostały odśnieżone na czas. Tymczasem internauci pytają, czy nagroda zostanie przyznana również dziennikarzowi TVN, który także pchał autobus. 
Autobus komunikacji miejskiej odmówił posłuszeństwa...
Autobus komunikacji miejskiej odmówił posłuszeństwa... Foto: https://twitter.com/trzaskowski_

Kilka dni temu, w zasypanej śniegiem, nieprzejezdnej Warszawie, samochody stały w gigantycznych korkach. Śniegu było na tyle dużo, że niektóre pojazdy nie mogły jechać dalej. 

Jednemu z autobusów komunikacji miejskiej, w wydostaniu się z białego puchu, postanowili pomóc dziennikarz telewizji TVN oraz Białorusin Dimitrij. 

Tego samego dnia Rafał Trzaskowski uspokajał i apelował do kierowców o zachowanie ostrożności. Pisał nawet, że pługi i piaskarki wyruszyły na stołeczne ulice "z odsieczą", ilustrując wpis zdjęciami z ubiegłego roku.

Jak się okazało, Rafał Trzaskowski postanowił wspomnianego Białorusina "w podziękowaniu za spektakularną akcję sprzed kilku dni" nagrodzić 90-dniowym biletem.

Całą sytuację komentują internauci.


Niektórym z nich nasuwają się analogie do okresu PRL.

Nie zabrakło także pytań o dziennikarza TVN-u. Internauci chcą wiedzieć, czy on również dostanie nagrodę od prezydenta stolicy, skoro też pomagał pchać autobus. 

Inni z kolei przypominają awarię oczyszczalni ścieków.