X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Drogi krajowe przejezdne. GDDKiA apeluje o ostrożną jazdę

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2021 23:20
Wszystkie drogi krajowe są przejezdne. Na sieci dróg krajowych pracuje 789 pojazdów do zimowego utrzymania - przekazała w sobotę wieczorem GDDKIA. Poinformowała też o śliskich drogach, opadach śniegu i mgle.
GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdę
GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdęFoto: PAP/Tomasz Waszczuk

Jak podali drogowcy śliskich dróg kierowcy mogą spodziewać się w woj. warmińsko-mazurskim w jego południowo-wschodniej części oraz na dk 58 na odc. Szczytno – Olsztynek, na dk 53 na odc. Pasym – Trękusek, na dk S22 na odc. Elbląg – granica państwa i dk 54 na odc. Braniewo – granica państwa.

mróz1200.jpg
Prognoza na luty: zima nie odpuści

Ślisko na drogach jest też w województwie podlaskim na dk 8 na odc. Augustów – Dowspuda oraz Suwałki – gr. Państwa, w woj. mazowieckim na dk 7 na odc. Janki – Gózd Stary, na dk 48 na odc. Odrzywół – Kozienice, na dk 79 na odc. Piaseczno – Zwoleń, na dk 50 na odc. Mszczonów – Góra Kalwaria, na dk 61 na odc. Jabłonna – Ostrołęka, na dk S8 na odc. Wołomin – Wyszków, na dk 62 na odc. Wyszków – Nowy Dwór Mazowiecki oraz odc. Węgrów - Frankopol, na dk 63 na odc. Radzyń Podlaski – Nur, na dk 19 na odc. Mostów – Samaki oraz na dk 2 na odc. Siedlce – Grochówka.

Podobna sytuacja panuje w woj. lubelskim na dk 17 na odc. Piaski – Hrebenne, na dk 74 na odc. Frampol – Zamość i dk 12 na odc. Piaski – granica państwa.

Z kolei opady śniegu występują na terenie województwa: podlaskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego, lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, mazowieckiego i dolnośląskiego, a mgła występuje na terenie województwa lubuskiego.

W związku z tym GDDKiA apeluje do kierowców o ostrożną jazdę, szczególnie w wymienionych wyżej rejonach.

bartos

Czytaj także

Zima potrafi zaskoczyć kierowców. O czym należy pamiętać?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2020 11:50
Prognoza pogody pokazuje, że nagle i niespodziewane ataki zimy w czasie dość ciepłego grudnia to już norma. Jak przygotować samochód na sezon zimowy? Co zrobić, gdy akumulator odmówi posłuszeństwa?  
rozwiń zwiń