X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Dziennikarz Onetu mija się z prawdą". Zdecydowana reakcja Rzecznika Praw Dziecka

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 23:45
Dziennikarz portalu Onet.pl Janusz Schwertner stwierdził w swoim tekście, że Rzecznik Praw Dziecka - kontrolując oddział psychiatryczny dla dzieci w Józefowie - nie wspomniał, że nowe łóżka w placówce zostały zakupione przez WOŚP. "Janusz Schwertner daleko mija się z prawdą. Napisałem na Twitterze, że łóżka kupiła fundacja WOŚP" - podkreślił Mikołaj Pawlak.
Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak
Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj PawlakFoto: PAP/Radek Pietruszka
1200_Duda_FB.png
Będzie program wsparcia psychiatrii dziecięcej. Prezydent: nie bagatelizujemy tego tematu

"Już raz mu zabrakło rzetelności, gdy pisząc reportaż o szpitalu psychiatrycznym w Józefowie, nawet tam nie pojechał zobaczyć, jak jest naprawdę. Szkoda" - dodał Rzecznik Praw Dziecka we wpisie na Twitterze.

Czytaj także:

Co napisał dziennikarz portalu Onet.pl?

"Gdy w lutym 2020 r. ujawniliśmy zdjęcia z oddziału psychiatrycznego w Józefowie pod Warszawą, opinia publiczna nie doczekała się żadnej reakcji. Jedynym przedstawicielem państwa, który zareagował, był Rzecznik Praw Dziecka. Mikołaj Pawlak pojechał na miejsce i zauważył w szpitalu nowe łóżka. Swoim odkryciem z dumą podzielił się w internecie, jednak nie wspomniał, że zakupy zostały zrobione nie z budżetu państwa, a szczęśliwie przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy" - czytamy.

tvp.info/twitter.com
pb

Czytaj także

Nauka zdalna negatywnie obija się na zdrowiu uczniów. Rodzice i dzieci pokazali, co o tym sądzą

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2021 14:00
Z wyników badania przeprowadzonego przez pracownię badawczą Social Changes na zlecenie RPD, w grupie starszej młodzieży w wieku 15-18 lat i ich rodziców, wynika, że zdalna nauka negatywnie odbija się na zdrowiu, zwłaszcza psychicznym. 49 proc. uczniów i 54 proc. rodziców negatywnie ocenia wpływ nauczania zdalnego na zdrowie fizyczne młodzieży. Wpływ na psychikę jest oceniany niemal identycznie – negatywnie wypowiada się o tym 53 proc. rodziców i 50 proc. uczniów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dziecięce dramaty wymuszone izolacją". Apel RPD o rozszerzenie szczepień grupy zero

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 10:29
O dołączenie pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych do grupy zero w ramach narodowego programu szczepień przeciwko koronawirusowi zaapelował do rządu rzecznik praw dziecka Mikołaj Pawlak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wiedza, doświadczenie i wrażliwość". Rzecznik Praw Dziecka powołał Radę Ekspertów

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 16:53
- Badaniem problemów dzieci i młodzieży ma zająć się Rada Ekspertów przy Rzeczniku Praw Dziecka, którą powołał Mikołaj Pawlak. W jej skład wchodzą m.in. naukowcy i przedstawiciele organizacji pozarządowych.
rozwiń zwiń