X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Wydarzenia w Dover pokazały jak potrzebna to antena". Agnieszka Kamińska o Polskim Radiu Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2021 07:05
Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej wskazała, że Polskie Radio Kierowców okazało się potrzebne w czasie utrudnień w rejonie brytyjskiego Dover pod koniec ubiegłego roku. Dziś mijają 3 miesiące od startu anteny.
Agnieszka Kamińska - prezes Polskiego Radia
Agnieszka Kamińska - prezes Polskiego RadiaFoto: Łukasz Kowalski/Polskie Radio

Jak powiedziała Agnieszka Kamińska, wielu kierowców, którzy przed świętami Bożego Narodzenia utknęli na granicy morskiej z Francją, słuchało wówczas Polskiego Radia Kierowców, kontaktowało się z radiem i podawało, gdzie są utrudnienia.

Przypomniała, że nowa antena Polskiego Radia powstała w niecałe pół roku i jest pierwszym w kraju całodobowym radiem poświęconym całkowicie użytkownikom dróg.

CEZ_8562-1200.jpg
Agnieszka Kamińska: Polskie Radio Kierowców odpowiada na potrzeby użytkowników dróg

- Było to naprawdę duże przedsięwzięcie: od przygotowania pełnej koncepcji programowej, szkolenia ludzi, formatowania muzyki, po specjalnie zaprojektowaną aplikację na smartfony, przygotowanie studia emisyjnego itp. Mamy już słuchaczy nawet w Bangladeszu! - powiedziała prezes Polskiego Radia.

Dodała, że na antenie są też serwisy w językach obcych, więc informacji drogowych mogą słuchać także kierowcy zagraniczni.

Prezes oceniła również, uruchomienie Polskiego Radia Kierowców było jednym z ważniejszych wydarzeń dla Polskiego Radia w 2020 r. 

Polskiego Radia Kierowców można słuchać przez bezpłatną aplikację mobilną, stronę internetową radiokierowcow.pl oraz cyfrowe radio DAB+.

fc

Czytaj także

"Stworzone dla użytkowników dróg". Wystartowało Polskie Radio Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2020 17:29
Swoją działalność zainaugurowało Polskie Radio Kierowców, nowy program publicznego nadawcy. Można go słuchać cyfrowo w systemie DAB+, w internecie na stronie polskieradio24.pl oraz w aplikacji mobilnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bezpieczeństwo drogowe jest naszym wspólnym dobrem". Agnieszka Kamińska o Polskim Radiu Kierowców

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2020 19:50
- Bardzo wielu słuchaczy korzysta z radia w samochodach, informacja drogowa, pogodowa jest niezmiernie ważna. Do tego dodajemy mnóstwo dobrej muzyki, specjalnie dostosowanej do potrzeb użytkowników dróg - mówiła w Polskim Radiu 24 Agnieszka Kamińska, prezes Polskiego Radia.
rozwiń zwiń