X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kampania #SzczepimySię. Animacje dotyczące szczepień na ekranach LED w całym kraju

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2021 21:42
Na ekranach LED w całym kraju można już zobaczyć animacje nt. szczepień przeciw COVID-19; w krótkich materiałach informacyjnych Cezary Pazura – aktor i ambasador kampanii #SzczepimySię, mówi o bezpieczeństwie i wiarygodnych źródłach informacji na temat szczepionek - przekazało w czwartek CIR.
Akcja szczepień w Polsce
Akcja szczepień w PolsceFoto: PAP/Andrzej Grygiel

Centrum Informacyjne Rządu przypomniało w komunikacie, że od kilku dni w mediach społecznościowych Kancelarii Premiera dostępne są animacje na temat szczepień przeciw COVID-19. W krótkich materiałach informacyjnych Cezary Pazura – aktor i ambasador kampanii #SzczepimySię mówi o bezpieczeństwie i wiarygodnych źródłach informacji na temat szczepionek.

Teraz - poinformowało CIR - animacje można zobaczyć na ekranach LED w całym kraju – w tym m.in. na stacjach benzynowych, w salonach prasowych, a także przy kasach PKP."Opole, Bełchatów, Słupsk, Pabianice – to tylko przykłady miast, w których mieszkańcy mogą zobaczyć na ekranach LED krótkie animacje informacyjne na temat szczepień. Materiały od dziś są wyświetlane m.in. na stacjach benzynowych, a także w salonach prasowych. W Krakowie, Poznaniu i Warszawie pasażerowie mogą je zobaczyć również na dworcach PKP. Łącznie animacje są wyświetlane na 400 ekranach w 200 lokalizacjach w całej Polsce" - czytamy w komunikacie CIR.

Czytaj także:


Animacje informują, że szczepienie przeciw COVID-19 to dużo mniejsze ryzyko zachorowania, a w przypadku choroby szczepionka zapewnia łagodniejszy przebieg i mniej powikłań. Po drugie animacje podkreślają, że szczepienia przeszły rygorystyczne testy, co sprawia, że są bezpieczne.Animacja wskazuje też źródło wiarygodnych i kompleksowych informacji o szczepieniach, czyli stronę internetową gov.pl/szczepimysie. "Szybko i wygodnie sprawdzimy tam m.in.: wiadomości na temat Narodowego Programu Szczepień, mapę punktów szczepień, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz wypowiedzi ekspertów. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989" - przypomina CIR.

dn

Czytaj także

Prof. Horban: jeżeli w ciągu tygodnia, dwóch nie wzrosną zakażenia, zaproponujemy luzowanie obostrzeń

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 20:47
- Jeżeli utrzyma się tendencja, że będziemy mieli mniej zakażeń lub tyle samo, na pewno nie więcej, to zaczniemy proponować rozluźnienie rygorów – powiedział w środę główny doradca premiera ds. COVID-19 prof. Andrzej Horban. - Jesteśmy tuż przed rozwiązaniem problemu – przekonywał.
rozwiń zwiń