X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Przemysław Czarnek: apeluję do rodziców o jeszcze większą odpowiedzialność

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2021 02:00
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek zwrócił się z apelem do rodziców uczniów o jeszcze większą odpowiedzialność w związku z planowanym powrotem najmłodszych dzieci do nauki stacjonarnej. Dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych od poniedziałku będą znów uczyć się w szkole.
Przemysław Czarnek
Przemysław CzarnekFoto: twitter.com/MEN_GOV_PL

Szef resortu edukacji i nauki w TVP Info apelował do rodziców o przestrzeganie wytycznych dotyczących powrotu ich dzieci do szkoły. Podkreślał, że ich celem jest zapewnienie bezpieczeństwa nauki w trybie stacjonarnym.

- Jest tam sformułowany postulat pod adresem rodziców, żeby w miarę możliwości dzieci były odwożone do szkół transportem indywidualnym przez rodziców, którzy nie odczuwają żadnych dolegliwości zdrowotnych - mówił minister Czarnek.

koronawirus free laboratorium shutt 1200 .jpg
"Reakcja nauczycieli pozytywna". Czarnek o testach przesiewowych na COVID-19

Minister Czarnek dziękuje rodzicom uczniów

Minister podkreślił, że jeśli któryś z domowników jest poddany izolacji ze względu na obecność koronawirusa, którą potwierdziły testy, to dziecko także musi pozostać na kwarantannie. Dodał, że należy o takim przypadku poinformować szkołę.

- Musimy mieć ten sygnał po to, żeby obserwować na bieżąco rozwój pandemii koronawirusa w poszczególnych szkołach - tłumaczył szef resortu edukacji i nauki.

Czytaj także:

Przemysław Czarnek podziękował rodzicom uczniów za już wykazany zdrowy rozsądek i odpowiedzialność.

Zaapelował, by je odnaleźć w sobie w jeszcze większym stopniu "po to, żeby ustrzec się wszelkich niebezpieczeństw związanych z pandemią koronawirusa"

ks

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zabrakło odwagi cywilnej". Jest odpowiedź ministra zdrowia na oświadczenie rektora WUM

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 20:59
- Rektor ponosi odpowiedzialność nie wobec mnie, ale wobec studentów, akademików i osób oczekujących na szczepienie. Zabrakło odwagi cywilnej - napisał minister zdrowia Andrzej Niedzielski w odpowiedzi na oświadczenie rektora WUM prof. Zbigniewa Gacionga, który poinformował, że nie zamierza się podać do dymisji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przemysław Czarnek: zachowanie rektora WUM nie wróży dobrze tej uczelni

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 21:32
Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek powiedział w programie "Gość Wiadomości", że liczył na rezygnację ze stanowiska rektora WUM Zbigniewa Gacionga. Do dymisji rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wezwał minister zdrowia Adam Niedzielski po kontroli NFZ w związku ze szczepieniem osób spoza grupy zero.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczepienia poza kolejnością. Miller: nie potrzebuję ministra zdrowia, który wyznaczy mi pokutę

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 21:48
Były premier, europoseł Leszek Miller pytany we wtorek, czy jako osoba zaszczepiona poza kolejnością zostanie wolontariuszem, przyznał, że nie potrzebuje ministra zdrowia, który wyznaczy mu pokutę.
rozwiń zwiń