X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Poszukiwany 34-latek zatrzymany. W mieszkaniu miał blisko kilogram narkotyków

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2021 12:00
Policjanci z Olsztyna zatrzymali 34-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary więzienia za handel narkotykami. W jego mieszkaniu i piwnicy policja zabezpieczyła blisko kilogram środków odurzających.
Policjanci zabezpieczyli blisko 400 gramów suszu roślinnego, ponad pół kilo białego proszku oraz 85 fiolek z zawartością bezbarwnej cieczy
Policjanci zabezpieczyli blisko 400 gramów suszu roślinnego, ponad pół kilo białego proszku oraz 85 fiolek z zawartością bezbarwnej cieczyFoto: warminsko-mazurska.policja.gov.pl
1200_kajdanki_shutterstock.jpg
33-latek miał w domu narkotyki o wartości ponad 100 tys. zł. Został aresztowany, grozi mu 10 lat więzienia

Policja poinformowała, że mężczyzna został zatrzymany na terenie Olsztyna. Był poszukiwany do odbycia kary 3 lat więzienia za handel narkotykami. Sąd Okręgowy w Olsztynie wystawił za nim list gończy.

Czytaj także:

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie wiedzieli, że poszukiwany miał ukrywać się przed organami ścigania na terenie Olsztyna. W trakcie wykonywania czynności służbowych funkcjonariusze zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi poszukiwanego 34-latka. Mężczyzna został zatrzymany - poinformowała policja.

Po zatrzymaniu 34-latka policjanci przeszukali jego mieszkanie. - Zarówno w nim, jak i piwnicy zabezpieczono blisko 400 gramów suszu roślinnego, ponad pół kilo białego proszku oraz 85 fiolek z zawartością bezbarwnej cieczy. Wstępne badania potwierdziły, że są to substancje odurzające, jak i psychotropowe w postaci marihuany i amfetaminy - podał Rafał Jackowski z zespołu prasowego komendy wojewódzkiej w Olsztynie.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi do 10 lat więzienia.

pb

Czytaj także

7 tysięcy działek dilerskich marihuany. Przejęto transport z Hiszpanii do Polski

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2020 16:45
Dzięki współpracy policjantów z Centralnego Biura Śledczego Policji oraz funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymano czterech mężczyzn podejrzanych o przemyt narkotyków z Hiszpanii do Polski.
rozwiń zwiń