X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Sprawa życia i zdrowia innych". Cezary Pazura zachęca do szczepień w nowym spocie

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2021 12:20
- Szczepienie to nie tylko twoja sprawa. To sprawa życia i zdrowia innych - mówi na najnowszym spocie zachęcającym do szczepienia się przeciw COVID-19 Cezary Pazura, ambasador kampanii #SzczepimySię
Do szczepień zachęca Cezary Pazura
Do szczepień zachęca Cezary PazuraFoto: Youtube/Kancelaria Premiera (screen)

Na nagraniu kolejne osoby, reprezentujące różne grupy społeczne, deklarują, że się zaszczepią. "Zrobię to dla siostry", "dla brata", "dla żony", "dla dzieci, dla wnuków", "dla nas" - padają deklaracje.

CZYTAJ RÓWNIEŻ
pap szczepionka 1200.jpg
Czym się różnią szczepionki Pfizera i Moderny? Tłumaczy lekarz specjalista chorób zakaźnych

Potem pojawia się popularny aktor Cezary Pazura. - Co ja tutaj robię? Mówię, że szczepienie to nie tylko twoja sprawa. To sprawa życia i zdrowia innych. Dla siebie, dla nich - mówi na filmie. 

Czytaj także:

"Warto się zaszczepić"

Do tej pory Cezary Pazura, jako ambasador kampanii #SzczepimySię wystąpił w krótkich spotach radiowych, w których zachęca Polaków do skorzystania ze szczepionek przeciw COVID-19. Można go również dostrzec w przestrzeni medialnej – aktor pojawił się już na kanapie porannego programu "Pytanie na Śniadanie" czy w programie "Newsroom WP", w którym podkreślił, że "jedynym sposobem na walkę z koronawirusem są szczepionki".

Jak zaznaczył artysta, "warto zaszczepić się przeciw COVID-19, bo dzięki temu można żyć dłużej i zdrowiej". - Widziałem skutki takiej choroby jak polio, a już jej nie ma. W momencie, kiedy zaszczepi się większość populacji, koronawirus zniknie - wyjaśnił aktor.

ms, PAP

Czytaj także

Cezary Pazura jednym z ambasadorów kampanii #SzczepimySię

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2020 21:28
Aktor Cezary Pazura będzie zachęcał do szczepienia się na COVID-19. Jak poinformował we wpisie w mediach społecznościowych, został ambasadorem kampanii #SzczepimySię. - Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Wkrótce usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię - napisał w relacji na Instagramie Cezary Pazura.
rozwiń zwiń