X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Lempart powinna poinformować o zakażeniu koronawirusem. Nawet wyborcy KO krytykują aborcjonistkę

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2020 12:11
Zdaniem ogromnej większości Polaków Marta Lempart powinna poinformować opinię publiczną o zarażeniu się COVID-19 - wynika z sondażu pracowni Social Changes. Uważają tak zarówno wyborcy Zjednoczonej Prawicy, jak i Koalicji Obywatelskiej.
Marta Lempart
Marta LempartFoto: Piotr Molecki/East News

Badanie zostało przeprowadzono na zlecenie portalu wpolityce.pl. Uczestnikom ankiety zadano następujące pytanie: "Czy według Pani/Pana Marta Lempart jako liderka protestów związanych z tzw. Strajkiem Kobiet powinna poinformować opinię publiczną, że jest zarażona koronawirusem?".

Czytaj więcej
marta lempart pap 1200 .jpg
Marta Lempart zakażona koronawirusem

O tym, że Lempart powinna poinformować o zakażeniu, uważa 67 proc. badanych. Przeciwnego zdania było 13 proc. 20 proc. nie ma zdania w tej sprawie.

W badaniu uwzględniono też preferencje wyborcze uczestników. I tak wyborcy Zjednoczonej Prawicy w 87 proc. uważają, że Lempart powinna przekazać informację o zarażeniu. Podobnego zdania jest 66 proc. wyborców Koalicji Obywatelskiej.

O zakażeniu liderki strajków słyszało 51 proc. ankietowanych.

Czytaj także:

Badanie zostało zrealizowane metodą CAWI (Computer Assisted Web Interview) na panelu internetowym. Badanie zostało przeprowadzone na ogólnopolskiej, reprezentatywnej (pod względem: płci, wieku, wielkości miejsca zamieszkania) próbie Polaków N=1096 osób w dniach od 18 do 21 grudnia 2020 roku.

jp/wpolityce.pl

Czytaj także

Sakiewicz: Lempart razem z częścią polityków opozycji odpowiadają za to, że tysiące ludzi umarło

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2020 09:56
- Marta Lempart nie tylko odpowiada za to, że zakaziła siebie i ewentualnie ludzi, którzy mieli z nią ostatnio kontakt. Odpowiada przede wszystkim za to - razem z częścią polityków opozycji i mediów, które wzywały do strajków - że tysiące ludzi umarło - powiedział w Polskim Radiu 24 Tomasz Sakiewicz z "Gazety Polskiej". Gośćmi audycji byli także Jakub Pacan ("Tygodnik Solidarność") i Agaton Koziński ("Wszystko Co Najważniejsze"). 
rozwiń zwiń