X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Prezydent podpisał ustawę o tarczy 6.0. O wsparcie będzie się mogło ubiegać wiele branż

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2020 12:47
Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę w sprawie wsparcia dla przedsiębiorców działających w branżach, które znalazły się w trudnej sytuacji w związku z COVID-19, zwaną tarczą 6.0.
Prezydent Andrzej Duda
Prezydent Andrzej DudaFoto: screen

O wsparcie będą mogły ubiegać się firmy reprezentujące branże gastronomiczną, kulturalno-rozrywkową, sportową, sprzedaży detalicznej, turystyczną, transportową, edukacyjną, cateringową i usług pralniczych.

ROBOTNIK PRZEMYSŁ.jpg
Tarcza finansowa dla firm. Europejski Bank Inwestycyjny wesprze program PFR

Ustawa przewiduje między innymi zwolnienia z ZUS, świadczenia postojowe w wysokości około dwóch tysięcy złotych miesięcznie, tak zwane małe dotacje w wysokości 5 tysięcy złotych czy dofinansowanie miejsc pracy z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, wynoszące dwa tysiące złotych.

Czytaj także:

Obejmują one zarówno osoby zatrudniane na podstawie umowy o pracę, jak i osoby zatrudniane na podstawie umowy zlecenia, od której płacone są składki na ubezpieczenia społeczne.

Ustawa przewiduje również rekompensaty dla gmin w związku z utraconymi dochodami z opłat targowych.

itom

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PARP chce pobudzić innowacyjność polskich firm. Zobacz o jak dużą sumę chodzi

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 13:33
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła konkurs z pulą 500 mln zł na ułatwienie wdrożenia wyników badań rozwojowych. Średnie, małe i mikrofirmy mogą starać się o pomoc finansową np. na wprowadzenie do sprzedaży innowacyjnych produktów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na niebie trwa "wielka przeróbka" samolotów pasażerskich na towarowe

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 19:37
Pandemia i gwałtowne zmniejszenie ruchu pasażerskiego wywróciło rynek lotniczy do góry nogami - jak informuje agencja Reuters, w ostatnim czasie właściwie wszystkie linie lotnicze na świecie zajmują się tylko jednym – przerabianiem swoich samolotów z pasażerskich na frachtowce, przewożące tylko towary.
rozwiń zwiń