X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Które placówki zaszczepią medyków na COVID-19? Ministerstwo opublikowało listę

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 14:11
Gotowa jest lista 509 tzw. szpitali węzłowych, w których personel medyczny i niemedyczny będzie szczepiony przeciw COVID-19 - poinformowało Ministerstwo Zdrowia. Szpitale węzłowe zaszczepią swój personel, ale także personel innych jednostek, m.in. szpitali, przychodni i aptek - wskazał resort. 
W akcjęszczepienia medyków w ramach tzw. okresu zero zaangażowanych będzie 509 placówek medycznych
W akcję szczepienia medyków w ramach tzw. okresu zero zaangażowanych będzie 509 placówek medycznychFoto: Karol Porwich/East News

Adam Niedzielski twitter free 1200.jpg
Minister zdrowia: 3,4 mln szczepień miesięcznie to minimalna wydolność systemu

Szczepienie medyków i pracowników administracyjno-technicznych placówek medycznych i aptek rozpocznie się przed akcją szczepienia populacyjnego. W tzw. okresie zero, szczepienia zorganizują i przeprowadzą szpitale węzłowe - w każdym województwie -  należące m.in. do sieci szpitali podstawowego szpitalnego zabezpieczenia - informuje Ministerstwo Zdrowia. 

Resort zaznacza, że część szpitali zadeklarowało zaszczepienie tylko swojego personelu. Te szpitale nie są ujęte jako szpitale węzłowe. W szpitalach węzłowych zostanie bowiem zaszczepiony personel tych szpitali, ale także innych jednostek, w tym aptek.


Posłuchaj
00:24 szczepienia - koniec - minzdrowia .mp3 Minister zdrowia: szczepienie grupy zero zakończy się prawdopodobnie w lutym (IAR)

 

Czytaj także: 

Do 20 grudnia szpitale węzłowe będą zbierać dane personelu medycznego i niemedycznego, który zostanie zaszczepiony w konkretnym szpitalu węzłowym.

Wykaz placówek dostępny jest na stronach internetowych Ministerstwa Zdrowia

mbl

Czytaj także

Minister zdrowia: aby uniknąć trzeciej fali, rekomendujemy przedłużenie niektórych obostrzeń

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 13:03
- Niestety widmo trzeciej fali epidemii COVID-19 jest bardzo realne. Obciążenie dla systemu opieki zdrowotnej może być bardzo duże. Żeby tego uniknąć, skala obostrzeń powinna pozostać na tym samym poziomie na kolejne okresy - powiedział szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dworczyk: cel strategiczny to zapanowanie nad epidemią w 2021 roku

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2020 13:03
Szef KPRM Michał Dworczyk oświadczył, że Narodowy Program Szczepień ma szansę zadziałać tylko wtedy, kiedy stanie się "naprawdę narodowym, absolutnie masowym programem".
rozwiń zwiń