X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Działacz LGBT próbował zakłócić uroczystości smoleńskie. Mężczyzna przebrał się za zakonnicę

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2020 14:19
- Przebrany za zakonnicę działacz LGBT próbował zakłócić poranne uroczystości związane z rocznicą katastrofy smoleńskiej - napisał w czwartek portal wPolityce.pl. Jak ustalił portal, działaczem jest były "asystent” społeczny posła Grzegorza Brauna i zwolennik Rafała Trzaskowskiego.
Uroczystość pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie,
Uroczystość pod pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na pl. Piłsudskiego w Warszawie,Foto: PAP/Leszek Szymański

kaczyński 1200 (1).jpg
Msza święta i złożenie wieńców pod pomnikami. Politycy PiS uczcili pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej

- Z naszych informacji, które potwierdziliśmy w Komendzie Stołecznej Policji, wynika, że młody mężczyzna próbował przekroczyć strefę chronioną przez Służbę Ochrony Państwa. Został powstrzymany i do prowokacji nie doszło. Co ciekawe, mężczyzna przebrany był w habit zakonny - podało wPolityce.pl.

Jak zaznacza portal, chodzi o mężczyznę, o którym stało się głośno wiosną tego roku w trakcie protestów przedsiębiorców w Warszawie. - Wtedy też został mianowany… "asystentem społecznym" posła Konfederacji Grzegorza Brauna. W przeszłości (...), jako działacz LGBT, uczestniczył w manifestacjach krytykujących Kościół katolicki, jak pikieta przeciwko abp. Markowi Jędraszewskiemu - napisał portal wPolityce.pl.

pkur

Czytaj także

Autor akcji "Strefy wolne od LGBT" odpowiada na pozew i tłumaczy się… "projektem artystycznym"

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2020 19:14
Gmina Zakrzówek otrzymała odpowiedź na pozew złożony ws. Barta Staszewskiego prowadzącego akcję "Strefy wolne od LGBT" - podała we wtorek Reduta Dobrego Imienia. Staszewski podkreślił w niej, że jego działanie to projekt artystyczny, który w interesie publicznym wskazywał na dyskryminację osób LGBT.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Po kontrowersjach dot. wywiadu Lubeckiej Radio ZET zapowiada szkolenia ws. społeczności LGBT+

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2020 18:19
Po zamieszaniu dot. nominacji rozmowy Beaty Lubeckiej z Radia ZET z Michałem Sz. "Margot" do nagrody dziennikarskiej Grand Press, Radio ZET planuje rozpoczęcie szkoleń dla pracowników, które, jak mówił redaktor naczelny radiostacji, mają na celu "uzupełnienie słownictwa i poszerzenie wiedzy na temat wyzwań, przed jakimi stoją osoby LGBTQ+".
rozwiń zwiń