X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Współpraca na rzecz polskiej kultury za granicą". TVP i MSZ podpisali list intencyjny

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2020 16:41
Ministerstwo spraw zagranicznych podpisało w czwartek z TVP list intencyjny w sprawie działania w zakresie kształtowania międzynarodowego wizerunku Polski. List podpisał wiceszef MSZ Szymon Szynkowski vel Sęk, a ze strony TVP członek zarządu Mateusz Matyszkowicz.
Szymon Szynkowski i Mateusz Matyszkowicz
Szymon Szynkowski i Mateusz MatyszkowiczFoto: twitter.com/MSZ_RP

Szynkowski vel Sęk podkreślił, że celem podpisania listu intencyjnego jest zbliżenie współpracy między MSZ a TVP, żeby "skuteczniej promować Polskę na arenie międzynarodowej". - Celem listu jest także ułatwienie dostępu do produkcji TVP zarówno obywatelom Polski mieszkającym za granicą, jak i obcokrajowcom - dodał. Wiceszef MSZ podkreślał także rolę produkcji TVP w działalności 25 Instytutów Polski, które znajdują się na całym świecie.


- Chcemy też, żeby TVP dzięki zaangażowaniu naszej dyplomacji mogła skutecznie zaistnieć na festiwalach, w tym w Londynie i Rzymie, ze swoimi produkcjami, żeby mogła zaistnieć mocniej dzięki telewizjom innych krajów - mówił Szynkowski vel Sęk. Według niego pierwszym takim efektem będzie cykl "Idziemy na film polski" prezentowany w telewizji chorwackiej w grudniu.

zarzecki marcin pfn 1200
"Hidden Poland-Polska Ukryta". Prezes PFN: to film przygoda o Polsce i Polakach

Promocja ważnych wydarzeń

Wiceszef resortu dyplomacji podkreślił, że MSZ chce także wykorzystać współpracę z TVP do promowania ważnych wydarzeń międzynarodowych, w tym - jak dodał - 30-lecie Grupy Wyszehradzkiej w lutym przyszłego roku. 

Posłuchaj
00:22 TVP i MSZ.mp3 Mateusz Matyszkowicz: Wierzymy, że nasze materiały będą mogły stanowić element programów instytutów polskich(IAR)

 

Matyszkowicz zapewnił, że celem listu jest wykorzystywanie zasobów TVP do celów dyplomatycznych. - Wierzymy, że nasze dokumenty, fabuły, będą mogły stanowić element Instytutów Polskich - zaznaczył członek zarządu TVP.

Posłuchaj
00:24 MSZ i TVP.mp3 Szymon Szynkowski vel Sęk: Chcemy żeby TVP dzięki pomocy dyplomatycznej mogła zaistnieć (IAR)

 

dz


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szynkowski vel Sęk: mówienie o polexicie to political fiction, które szkodzi Polsce na arenie międzynarodowej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2020 07:51
- Kluczowe jest to, żeby ten budżet został przyjęty bez mechanizmu, który jest dla nas groźny - powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Szymon Szynkowski vel Sęk, wiceminister spraw zagranicznych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

“Europa Środkowa. Nowe Spojrzenie” – debata w Wiedniu

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2020 13:20
Instytut Polski w Wiedniu, we współpracy z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Instytutem Regionu Naddunajskiego i Europy Środkowej oraz Akademią Dyplomatyczną w Wiedniu zorganizował debatę zatytułowaną “Europa Środkowa. Nowe Spojrzenie”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Daleko do osiągnięcia porozumienia". Wiceszef MSZ o negocjacjach ws. budżetu UE

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2020 15:22
- Mamy do czynienia z grupą państw, które chcą narzucić całej Unii Europejskiej takie warunki, które zablokują budżet - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Jabłoński, wiceminister spraw zagranicznych Polski, komentując negocjacje na temat budżetu UE. 
rozwiń zwiń