X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Co dalej z ustawą covidową? Ryszard Terlecki: w sobotę możliwe posiedzenie Sejmu

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 17:00
Wicemarszałek Sejmu, szef klubu Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki nie wykluczył, że posiedzenie izby może być przełożone na sobotę. Jutro Sejm ma kontynuować rozpoczęte 18 listopada posiedzenie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Twitter/Kancelaria Sejmu

We wstępnym porządku obrad uwzględniono między innymi ustawy, do których Senat może wnieść poprawki. Ryszard Terlecki powiedział, że harmonogram prac Sejmu będzie zależał od prac Senatu.

Czytaj więcej
senat mid-20b26252 1200.jpg
"Środki dla tych, którzy najbardziej zasługują". W Senacie nowelizacja ustawy covidowej dot. służby zdrowia

- Jeżeli wieczorem wrócą z Senatu nasze ustawy i legislatorzy zdążą je przygotować, no to głosowania będą późno wieczorem, czy wręcz w nocy. Jeżeli nie, to będą w sobotę - powiedział. Dodał, że jutro rano harmonogram posiedzenia ustali Prezydium Sejmu i Konwent Seniorów.

Posłuchaj
00:20 10763186_1.mp3 Ryszard Terlecki: posiedzenie Sejmu możliwe w sobotę (IAR)

Działania izby wyższej

Senat pracuje między innymi nad nowelizacją ustawy "covidowej", której celem jest wypłacanie dodatków za pracę z pacjentem z koronawirusem jedynie pracownikom medycznym skierowanym do niej, a nie wszystkim w nią zaangażowanym.

W porządku obrad jest też tarcza branżowa, która ma wspomóc firmy szczególnie dotknięte gospodarczymi skutkami epidemii koronawirusa. Głosowania w Senacie odbędą się jutro wieczorem.

Posiedzenie Sejmu ma być wznowione o 10.00.

jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szef klubu PiS: złożę wniosek, aby w tym tygodniu Sejm obradował do momentu otrzymania ustaw z Senatu

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2020 12:07
- W piątek na prezydium Sejmu złożę wniosek, aby posłowie obradowali w tym tygodniu do momentu otrzymania wszystkich ustaw procedowanych obecnie w Senacie. Jeśli głosowania w Senacie będą opóźniane, możemy przenieść głosowania w Sejmie na sobotę - poinformował szef klubu PiS Ryszard Terlecki.
rozwiń zwiń