X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Dni Honorowego Krwiodawstwa. Minister zdrowia podziękował oddającym osocze ozdrowieńcom z COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2020 10:23
Minister zdrowia Adam Niedzielski złożył wyrazy wdzięczności i uszanowania wszystkim Honorowym Dawcom Krwi oraz osobom pomagającym pacjentom, dla których krew jest szansą powrotu do zdrowia. Rozpoczynają się Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: hxdbzxy/Shutterstock.com

Z okazji rozpoczynających się w niedzielę Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża szef resortu zdrowia podziękował honorowym krwiodawcom, a szczególnie tym osobom, które po pokonaniu koronawirusa zdecydowały się oddać osocze w celu ratowania zdrowia i życia pacjentów chorych na COVID-19.

osocze krew 1200.jpg
Osocze ozdrowieńców ratuje chorych. Co trzeba wiedzieć

"Misja i wartość nadrzędna"

Minister Adam Niedzielski napisał w mediach społecznościowych, że honorowi krwiodawcy krwi są wspaniałym przykładem tego, że praca na rzecz drugiego człowieka jest misją i wartością nadrzędną. Podziękował również organizacjom i instytucjom, oraz pracownikom służby zdrowia i wszystkim osobom dbającym o to, by Centra Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa mogły wykonywać swoją pracę.

Dni Honorowego Krwiodawstwa ustanowił Polski Czerwony Krzyż w roku 1972. Obchodzone są w dniach 22-26 listopada, a ich celem jest docenienie zasług honorowych dawców krwi w całej Polsce.

Zobacz także:

jmo

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Boże Narodzenie jak Wielkanoc. Minister zdrowia obawia się zniesienia obostrzeń na czas świąt

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2020 07:31
- Jako minister zdrowia, który odpowiada za zabezpieczenie zdrowia Polaków, będę rekomendował, abyśmy spędzili święta w domach z najbliższą rodziną, ale bez dalszych znajomych - zapowiedział w wywiadzie dla piątkowego "Super Expressu" szef resortu zdrowia Adam Niedzielski.
rozwiń zwiń