X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Akcja ABW. Zablokowano stronę propagującą Państwo Islamskie

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2020 13:31
- ABW zablokowała stronę internetową zajmującą się szerzeniem propagandy terrorystycznej - poinformował w komunikacie Rzecznik Prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych. Jak ustaliło ABW, pod polską domeną internetową działała strona publikująca materiały propagandowe organizacji terrorystycznej Państwo Islamskie.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: ABW

Hamburg 1200 free.jpg
Ryzyko eskalacji przemocy w Polsce przez bojówki z Niemiec. Żaryn: służby śledzą doniesienia

Strona publikowała treści w języku arabskim. Jak informuje resort, umożliwiała zamieszczanie radykalnych materiałów pochodzących m.in. z prowadzonych przez IS tygodnika, radia i wydawnictwa. Użytkownicy mogli również komentować zamieszczone treści.
Zdaniem ABW działalność portalu stanowi przestępstwo publicznego nawoływania do popełnienia przestępstw przeciwko ludzkości. Strona została zablokowana, a agencja poszukuje osób odpowiedzialnych za prowadzenie serwisu.

Czytaj także:

Jak czytamy w komunikacie, tego typu strony rejestrowane są w polskiej domenie sporadycznie. "Nie jest to jednak pierwsza zidentyfikowana przez ABW strona internetowa, której treść wpisuje się w szerzenie propagandy terrorystycznej. ABW każdorazowo podejmuje czynności mające na celu zablokowanie takich stron i ustalenie osób związanych z ich funkcjonowaniem" - napisał Rzecznik Prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych.

pkr

Czytaj także

Planowali zamachy w Polsce, werbowali konwertytów. Deportowano obywateli Tadżykistanu

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2020 07:44
Z Polski deportowano obywateli Tadżykistanu, którzy mogli prowadzić działanie o charakterze terrorystycznym – wynika z ustaleń portalu tvp.info. Mężczyźni mieli być związani z tzw. Państwem Islamskim i inspirować ustalonych obywateli Polski oraz Ukrainy do przeprowadzania zamachów terrorystycznych na obszarze naszego kraju.
rozwiń zwiń