X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Marsz Niepodległości będzie miał formę zmotoryzowaną. Jest oświadczenie organizatorów

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2020 11:06
Marsz Niepodległości ma być zmotoryzowany - informuje Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Organizatorzy postanowili zmienić formułę wydarzenia ze względu na zagrożenie epidemiczne.
Uczestnicy Marszu Niepodległości w 2019 roku w Warszawie
Uczestnicy Marszu Niepodległości w 2019 roku w WarszawieFoto: Beata Zawrzel/REPORTER

Marsz Niepodległości ma się odbyć w Warszawie 11 listopada o godzinie 14. Tradycyjnie pochód wyrusza z Ronda Romana Dmowskiego. W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych Stowarzyszenie proponuje, aby uczestnicy w tym roku przyjechali na rondo Dmowskiego samochodami i motocyklami. Zachęca do oflagowania i przyozdobienia pojazdów barwami narodowymi.

grób nieznanego żołnierza free shutt 1200 .jpg
Święto Niepodległości w czasie pandemii. Prezydencki minister ujawnia szczegóły uroczystości

Organizatorzy informują, że postanowili zmienić formułę spotkania z uwagi na bezpieczeństwo uczestników, a przede wszystkim weteranów, którzy co roku biorą udział w marszu.

 

W piątek prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski nie wyraził zgody na organizację pochodu. Marsz Niepodległości to wydarzenie cykliczne, ale obowiązujące przepisy epidemiczne zakazują zgromadzeń powyżej pięciu osób. Swoją decyzję prezydent Trzaskowski motywował negatywną opinią Sanepidu, który wskazywał na trudną sytuację epidemiczną w stolicy i na całym Mazowszu. Organizatorzy Marszu odwołali się od tej decyzji do sądu.

koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak