X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pomoc i informacja ws. COVID-19. Otrzymasz je pod tymi numerami telefonów

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2020 16:08
Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Miałeś/Miałaś kontakt z osobą zakażoną i nie wiesz do kogo się zgłosić? Przypominamy listę najważniejszych telefonów. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock/Brian A Jackson

Osoby, które zaobserwowały u siebie objawy COVID-19 w pierwszej kolejności powinny skontaktować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej za pośrednictwem teleporady. Lekarz może zlecić test na koronawirusa. 

Dodatkowo:

  • Osoby, które miały kontakt z osobą zakażoną i chcą skontaktować ze stacją sanitarno-epidemiologiczną powinny zadzwonić do Centrum kontaktu COVID-19. Infolinia czynna całodobowo 22 25 00 115.
  • Ws. pytań związanych z koronawirusem dzwonimy na infolinię Narodowego Funduszu Zdrowia: 800 190 590.
  • Osoby przebywające za granicą powinny dzwonić pod numer infolinii 22 125 66 00 (połączenia płatne zgodne z cennikiem operatora).
  • Osoby w ciężkim stanie powinny zadzwonić na numer alarmowy 112 lub 999 uprzedzając, że mogą mieć koronawirusa. 
  • Osoby, które mają więcej niż 70 lat i potrzebują wsparcia dzwonią na infolinię: 22 505 11 11 i zgłaszają decyzję o pozostaniu w domu dla własnego bezpieczeństwa. Wówczas lokalny ośrodek pomocy społecznej w danym mieście skontaktuje się ustali potrzeby i przydzieli pomoc.

Rząd uruchomił również  stronę internetową "Wspieraj seniora" (wspierajseniora.pl), na której można zgłosić swoje dane; będą one następnie trafiły do konkretnych ośrodków pomocy społecznej.

pacjent.gov.pl/koz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak